Akbank'tan Ayda 1.717 TL Taksitle 100 Bin TL Konut Kredisi Fırsatı!

Yeni bir konut satın almak ve kira sorunundan kurtulmak isteyen vatandaşlara bankalar konut kredisi vererek finansman desteği sunuyorlar. Akbank konut kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 100 Bin TL konut kredisine Akbank'ta aylık kaç TL taksit ödenir?

Akbank'tan Ayda 1.717 TL Taksitle 100 Bin TL Konut Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de konut sahibi olmak isteyen vatandaşların en çok başvurdukları yol konut kredileri olmaya devam ediyor. Bankaların temin ettikleri konut kredilerini kullanan vatandaşlar birikimlerinin üzerine bunu ekleyerek yeni bir ev satın alabiliyorlar. Kredi borçları ise 120 ay vadeli kredilerde 10 yıl içerisinde düşük taksitlerle geri ödeniyor.

Konut kredisi kampanyaları arasında son günlerdedikkat çeken kampanyalardan birisi Akbank'tan geldi. Akbank'ın uygulamada olan konut kredisi kampanyasının faiz oranının kamu bankalarının konut kredisi kampanyalarının faiz oranına çok yakın olması nedeniyle vatandaşlar tarafından yoğun bir talep görüyor. Ayrıca esnek ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile Akbank'tan konut kredisi kullanmak her zamankinden çok daha avantajlı bir konuma geldi.

AKBANK KONUT KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Yeni bri ev satın almak için eksik olan tutarları Akbank'tan kullanacakları konut kredisi ile kapatmak isteyen müşterilere Akbank tarafından önemli imkanlar sunuluyor. Bu imkanları değerlendiren Akbank müşterileri hayallerindeki konuta bir an önce kavuşuyorlar. Konut kredisinin taksitini ise 10 yılda geri ödeyen vatandaşlar özellikle bir kaç yıl sonra kredi taksitlerinin bütçelerini zorlamadığını görerek kolay bir şekilde geri ödeme gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca Akbank müşterileri konut kredisi kullanımı sırasında bütçelerine en uygun ödeme planını seçebiliyorlar. Bu şekilde kolay ödeme seçeneğini de kullanan müşteriler cazip fırsatları sonuna kadar kullanmış oluyorlar. 

100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan 120 ay vadeli konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.717 TL kredi taksiti ödüyorlar. 10 yıllık sürenin sonunda ise 100 Bin TL konut kredisi için müşteriler Akbank'a toplam 207.906 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu konut kredisinin yıllık maliyeti ise yüzde18 oluyor.

Yorumlar (0)