Akbank'tan Konut Kredisi Hamlesi! Esnek Ödeme Seçeneklerine Düşük Faiz Avantajı Eklendi

Akbank konut kredisi faiz oranlarında yapmış olduğu son güncellemesi ile daha uygun faiz oranlarıyla kredi sağlamaya başladı.

Akbank'tan Konut Kredisi Hamlesi! Esnek Ödeme Seçeneklerine Düşük Faiz Avantajı Eklendi
Akbank konut kredisi faiz oranlarında yapmış olduğu son güncellemesi ile daha uygun faiz oranlarıyla kredi sağlamaya başladı. 120 ay vadeli Akbank konut kredisinde uygulanan faiz oranı yüzde 1.41'e indirildi.

Emlak365.com - Konut kredisi faiz oranlarına ilişkin bankaların yılsonu fırsatları gelmeye başladı. Çoğu bankanın faiz oranı yüzde 2.00 bandına yaklaşırken Akbank müşterilerine bu bankaların aksine daha düşük faiz oranıyla kredi sağladığını açıkladı. Akbank'ın sunduğu konut kredisinde yer alan;

Akbank konut kredisi faiz oranları,

120 ay vadeli kredi ödemelerinde sunulan avantajlar,

100 bin TL konut kredisi ödeme planı, maliyet tablosu sizlerle.

AKBANK'IN 2020 ARALIK SONU KONUT KREDİSİ FAİZLERİ

Akbank, Merkez Bankası'nın atmış olduğu politika faiz oranlarından etkilenen faiz oranlarını yaz aylarından itibaren kademeli olarak yükselten bankalar arasında yer alıyor. Yaz döneminde uygun kredi imkanları sağlayan bankalar arasında yer alan Akbank, kış döneminde diğer bankaların kredi faiz oranlarına kıyasla bu özelliğini koruyor.

Aralık ayının ikinci yarısından yapmış olduğu güncellemeler ile daha özel avantajlarla konut kredisi imkanı sunan Akbank uzun vade seçeneklerinin yanında müşterilerin gelir durumlarına göre tercih edebilecekleri kolay ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

AKBANK KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ev almak isteyen ve bu süreçte kredi kullanımında Akbank'ın aracı olmasını isteyen müşteriler için ilan edilen kredi özellikler.

* Akbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.41 olarak uygulanıyor.

* Banka kısa veya uzun vadeli kredi ödemelerinde vade farkı uygulamıyor.

* Müşteriler 120 ay vade ile kredi kullanabiliyorlar.

* Talep edenler için sabit faizli, indirimli, ara ödemeli, dönemsel ödemeli, balon ödemeli, artan ödemeli seçenekler mevcut.

100.000 TL AKBANK KONUT KREDİSİ KULLANIRSAM NE KADAR ÖDERİM?

Akbank'ın ilan ettiği 2020 Aralık konut kredisi özellikleri ile ev almak isteyenler için 100.000 TL üzerinden kredi maliyet tablosu aşağıda.

Akbank konut kredisi başvuruları için bankanın dijital platformlarından ve telefon bankacılığından ön başvuru yapabilirsiniz. Banka esas başvuruları ise banka şubelerinden kabul ediyor.
Yorumlar (0)