Prefabrik Ev Almak, Yaptırmak İsteyenlere 60 Ay Vadeli Finansman

Bahçesine, memleketine, köyüne yada arsasına prefabrik ev yapmak isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankası 60 ay vadeli finansman veriyor.

Prefabrik Ev Almak, Yaptırmak İsteyenlere 60 Ay Vadeli Finansman
Pandemi süreciyle birlikte vatandaşların ev tercihleri de değişti. Özellikle bahçeli ve prefabrik evlere olan ilgi çok arttı. Halen devam eden bu ilgi prefabrik ev satışlarına da yansımış durumda. Prefabrik ev almak isteyen ancak yeteri kadar birikimi olmayanlar için ise finansman seçenekleri bulunuyor.

PREFABRİK EVLERE İLGİ ARTTI

Vatandaşların prefabrik evlere dair ilgilerinin artmasının ardından en merak edilen nokta fiyatlar oldu. Prefabrik evlerde fiyatlar 50 bin TL ile 55 bin TL seviyesinden başlıyor. Prefabrik evlerde ortalama fiyatlar ise şu şekilde. 2+1 şeklinde 75 metrekare büyüklüğünde bir ev ortalama 70 bin TL ile 80 bin TL arasında değişiyor.

Evlerin malzeme kalitesi değiştiğinde, alınacak evin büyüklüğü arttığında fiyatlarda yükseliyor. Bu kapsamda 3+1 şeklinde 100 metrekare büyüklüğünde bir ev için ise ortalama 100 bin TL'ye yakın fiyat talep edilir. Ancak fiyatların malzeme kalitesine göre değişken olduğu bilinmeli.

60 AY VADELİ KONUT FİNANSMANI

Bahçesine, memleketine, köyüne yada arsasına prefabrik ev yapmak isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankası, faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında finansman sağlıyor.

Sadece prefabrik ev alımlarına sağlanan bu finansman ile müşteriler 60 ay vadeli ödeme planı oluşturabiliyorlar. Bankanın kişiye özel konut finansmanı kar payı oranlarından yararlananlar aylık eşit taksitle ödemelerini yapabilecekler. Finansman limiti kişiye özel hesaplanacak.

BAŞVURU KANALLARI

Albaraka Türk Katılım Bankası prefabrik ev almak için finansman kullanacak olan müşterilerini banka şubelerine bekliyor. Müşteriler kendilerine en yakın banka şubelerine giderek prefabrik ev finansmanı kullanabilecekler.
Yorumlar (0)