Artan, Azalan, Ara Ödemeli Fırsatlarıyla İNG Bank Yeni Yıl Konut Kredisi

İNG Bank müşterilerine artan, azalan veya ara ödemeli seçenekler ile konut kredisi imkanı sunuyor.

Artan, Azalan, Ara Ödemeli Fırsatlarıyla İNG Bank Yeni Yıl Konut Kredisi
İNG Bank müşterilerine artan, azalan veya ara ödemeli seçenekler ile konut kredisi imkanı sunuyor. Bankanın güncel konut kredisi faiz oranı ve yeni yıl avantajları haberimizde.

Emlak365.com - İNG Bank müşterilerine farklı ek özellik ve müşterilerin gelir durumuna göre esnek ödeme seçenekleri ile ödeme planı sunuyor. İNG Bank tarafından ilan edilen yeni yıl özellikleri ile ev alacaklar için açıklanan konut kredisi fırsatı.

İNG BANK KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ev alacak olan vatandaşlar konut kredisi kullanmak istediklerinde çok sayıda bankadan kredi kullanabilirler. Bankaların müşterilerine sağladığı konut kredisi özellikleri yeni yıl avantajları ile değişiyor. Bazı bankalar ihtiyaç kredisi kullanımlarında müşterilerine yeni avantajları sağlayacaklarını açıklarken bazı bankalarda konut kredisinde ek olanaklar sağlıyor İNG Bank'ta müşterilerine esnek ödeme seçenekleri ile konut kredisi imkanı sunuyor. Bankanın sağladığı esnek ödeme seçenekleri ve diğer özellikler şöyle;

* İNG Bank konut kredisi faiz oranlarında yapmış olduğu son güncelleme ile birçok bankanın önünde yüzde 1.34 faiz oranıyla konut kredisi sağladığını duyurdu.

* Bankanın standart konut kredisi faiz oranı 120 ay.

* Müşteriler alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80'i kadar peşinat ödemesi yaparlar.

* İNG Bank müşterilerine azalan taksitli, artan taksitli yada ara ödemeli taksitle olmak üzere çeşitli esnek ödeme seçenekleri sağlıyor.

120 AY VADELİ 100.000 TL KREDİ

İNG Bank aracılığıyla ev almak isteyen ve 100.000 TL kredi kullanacak olan bir müşterinin 120 ay vade ile yapacağı ödeme planı.

Başvuru İşlemleri

Müşteriler konut kredisi kullanımlarına ilişkin detaylı bilgiyi, ne kadar kredi kullanabileceklerini ve kredi başvurularını İNG Bank şubelerinden yapabilirler.
Yorumlar (0)