Avantajlı Oranlarla Garanti Bankası Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Garanti BBVA müşterisi olup kredi kullanacak olanlara Kasım ayı oranları açıklandı. Bankanın ilan ettiği güncel faiz oranları, kredi kampanyaları ve ek olanaklar ile ödeme kolaylıklarının tamamı haberimizde.

Avantajlı Oranlarla Garanti Bankası Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Garanti BBVA müşterilerine özel kredi fırsatları sunuyor. Ev alacak müşterilerine konut kredisi kampanyası sağlayan banka araba alımlarına taşıt kredisi ve çeşitli ihtiyaçları bulunan müşterilerine ise tüketici kredi paketleri ile destek oluyor. 

Bankanın sağladığı tüm konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını, aylık ödeme planlarını ve ödeme seçeneklerini derledik. İşte Kasım 2020 dönemi Garanti BBVA kredi olanakları. 

GARANTİ BBVA KONUT KREDİSİ

Garanti BBVA tarafından sağlanan konut kredisinde en önemli avantajların başında vade süreci geliyor. Kasım döneminde sunulan en uzun vade imkanlarından birini sağlayan Garanti BBVA müşterilerine 240 ay vade imkanı sunuyor. 

Müşterilerin alacakları evin değerinin yüzde 80'i oranında kredi imkanı sağlayan Garanti BBVA gelir durumuna göre ödeme planı oluşturuyor. 200 bin TL değerinde ev almak isteyen bir mğşteri Garanti BBVA konut kredisiyle 160 bin TL kredi kullanabilecek. 

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranı 240 ay için aylık yüzde 1.56 olarak uygulanıyor. 

GARANTİ BBVA TAŞIT VE İHTİYAÇ KREDİSİ

Yüksek limitli kredi kullanacaklar için Garanti BBVA 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Ancak son düzenleme kapsamında müşteriler kredilerini 3 yıl vadede geri ödemek zorunlar. Bu kapsamda 36 ay vade olanağı ile 100 bin TL kredi kullanacak olan müşterilere aylık 1.49 faiz uygulanıyor. 

Taşıt kredisi kullanımlarında en yüksek vade oranı 60 ay. Müşteriler araba alımlarında Garanti BBVA'dan kredi kullanmaları durumunda, aracın sıfır veya ikinci el olması farketmeksizin yüzde 1.64 faiz oranıyla geri ödeme yapacaklar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)