Banka Banka 18 Nisan 2021 Güncel Konut Kredisi İhtiyaç Kredisi ve Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Bankaların 18 Nisan tarihli konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi faiz oranları. Kredi kullanarak ev alacaklar, araba alacaklar ve nakit ihtiyacını karşılayacaklar için kamu bankaları ile özel bankaların güncel faiz oranları.

Banka Banka 18 Nisan 2021 Güncel Konut Kredisi İhtiyaç Kredisi ve Taşıt Kredisi Faiz Oranları
Bankaların 18 Nisan tarihli konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranları belli oldu. Son güncellemelerin ardından müşterilerine sundukları kredi paketlerini ilan eden bankalar, faiz oranlarının yanında diğer ek seçenekleri de açıkladılar. Kredi kullanarak ev veya araba almayı planlayanlar ile nakit ihtiyacı olanlar için sunulan tüm yeni kredi paketleri şöyle,

İHTİYAÇ KREDİSİNDE EN DİKKAT ÇEKEN KAMPANYA

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için en düşük faiz oranlı kampanya özel şartların sağlanması durumunda verilen QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketi. Müşterilerinin kredi risk puanlarının çok yüksek seviyede olması durumunda QNB Finansbank 3 ay ertelemeli, 36 ay vadeli aylık yüzde 1.49 faiz oranlı ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın ihtiyaç kredisi limiti 75 bin TL.

Vakıfbank'tan Kuruluş Yıldönümü Kampanyası

Vakıfbank ise herhangi bir ek koşul olmadan kredi kullanımına müsait olan müşterileri için aylık yüzde 1.52 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Vakıfbank'ın kredi kampanyasında 7 farklı esnek ödeme seçeneği, 3 ay erteleme olanağı, 36 ay vade ve 125 bin TL kredi limiti bulunuyor.

EV ALACAKLAR İÇİN İKİLİ KAMPANYA

Konut alacaklar için Vakıfbank'ın halen devam eden ikili kampanyası bulunuyor. Vakıfbank müşterilerinin ev alımlarına aylık yüzde 1.25 ve aylık yüzde 1.29'luk faiz oranlarıyla aracılık ediyor. Alınacak evin enerji kimlik belgesi A sınıfı ise faiz oranı yüzde 1.25, kimlik belgesi sınıfı B sınıfı ise yüzde 1.29 faiz oranıyla kredi sağlanacak. Bankanın güncel kredi faiz oranı ise yüzde 1.32

TAŞIT KREDİSİNDE EN UYGUN PAKET

Araba alacaklar için de en uygun kredi faiz oranı Vakıfbank'ta bulunuyor. Banka müşterilerinin sıfır veya ikinci el araba alacaklara sunduğu iki farklı kredi paketi ile  60 ay vadeli kredi veriyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.50 olarak açıklandı.

BANKA BANKA İHTİYAÇ KREDİSİ, TAŞIT KREDİSİ, KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Bankaların bu kredi kampanyalarının ardından diğer bankaların sundukları faiz oranları da merak ediliyor. Kamu bankalarının özel bankaların 18 Nisan tarihli konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi faiz oranları ve örnek ödeme planları.

Nakit İhtiyacı Olanlar için - 36 Ay Vadeli 10.000 TL KrediTaşıt Kredisi Kullanacaklar için -  48 Ay Vadeli 40.000 TL KrediKonut Kredisi Çekecekler için - 120 Ay Vadeli 100.000 TL KrediDevlet bankaları ve özel bankaların 18 Nisan tarihli sundukları konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarını tek tek paylaştık. Bankalar Nisan ayının ikinci yarısına başlarken resmi sitelerinden yeni faiz oranlarını müşterilerine duyurdular. Kredi kullanacaklar için oluşan ödeme planları ise tabloda yer aldığı gibi.
Yorumlar (0)