Bir Yıllık Kirasını Toplu Ödemek İsteyenlere Konut Kira Finansmanı

Kirada oturan vatandaşlar için Albaraka Türk Katılım Bankası bir kira finansmanı sağlıyor. Bu finansman ile toplu kira ödemesi yapacak olan vatandaşlara finansman desteği sunulurken ödemeler ise taksitle yapılıyor. Bankanın sunduğu bu finansmana ilişkin detaylar ve kullanım avantajları haberimizde.

Bir Yıllık Kirasını Toplu Ödemek İsteyenlere Konut Kira Finansmanı

Kirada oturan vatandaşlar için bazı kredi destekleri sunuluyor. Bu kredi desteklerinden bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığıyla sağlanıyor. Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine toplu kira ödemeleri için bir finansman sunuyor. 

Emlak365.com olarak bizlerde bankanın sunduğu bu finansmanın amacını ve sağlanan imkanları araştırdık. 

12 AY VADELİ KONUT KİRA FİNANSMANI

Albaraka Türk Katılım Bankası konut kira finansmanına ilişkin yapmış olduğu açıklamasında müşterilerinin bu finansmanı iki nedenden dolayı kullanabileceklerini açıkladı. İşte bankanın konut kira finansmanına dair açıklamaları; 

* Kiranızı aylık olarak ödüyorsanız; biz 1 yıllık kiranızı peşin ödeyelim, siz kiranızda pazarlık fırsatı yakalayın.

* Ya da kiranızı yıllık tutarda peşin ödemeniz gerekiyor ama zorlanıyor musunuz? Yıllık kiranızı biz ödeyelim, siz rahatça aylık ödeyiniz.

Toplu kira ödemesi yapmak isteyen vatandaşlar için Albaraka Türk Katılım Bankası yüzde 0.92 kar payı oranı sunuyor. Müşteriler bu kar payı oranıyla finansman kullandıklarında ise ödemelerini 12 ay vade ile yapıyorlar. 

FİNANSMAN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Albaraka Türk Katılım Bankası konut kira finansmanı için başvuruda bulunacak olan vatandaşların başvurularını banka şubeleri üzerinden yapacaklarını duyurdu. Müşteriler en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesinden konut kira finansmanı başvurularını tamamlayabilirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)