Denizbank'tan Kentsel Dönüşüme Süper Kredi! 24 Ay Ödemesiz, 1.10 Faiz Oranı

Denizbank kentsel dönüşüm projelerine özel konut kredisi kampanyasını sundu.

Denizbank'tan Kentsel Dönüşüme Süper Kredi! 24 Ay Ödemesiz, 1.10 Faiz Oranı
Denizbank kentsel dönüşüm projelerine özel konut kredisi kampanyasını sundu. Banka müşterilerine kentsel dönüşüm projelerine başlaması ve bu alanda kullanılmak üzere düşük faizli 2 yıl ödemesiz kredi fırsatı sağladığını ilan etti.

Emlak365.com - Ev almak için bankaların konut kredisi kampanyalarını araştıranlar için çok sayıda kredi fırsatı sunuluyor. Son ayların en yüksek kredi faiz oranları ile kredi sağlayan bankalar farklı kampanyalarını da müşterilerine sunuyorlar.

Müşterilerin kamu kurumlarında çalışması, özel sektör çalışanı olması yada emekli olması durumunda ayrı konut kredisi oranları sunan bankalar ayrıca alınacak konutun durumuna özel kredi fırsatları da sunuyor. Bu özelliklerde kredi sağlayan bankalardan bir tanesi de Denizbank oldu.

DENİZBANK'TAN SÜPER KONUT KREDİSİ

Denizbank müşterilerine kentsel dönüşüm kapsamında çok bir kredi sağladığını duyurdu. Banka müşterilerine resmi sitesinden yapmış olduğu basın açıklamasında, "Ücretsiz Dönüşüm Danışmanlığı hizmetimizden yararlanın, Kentsel Dönüşüme avantajlı başlayın. Yapınızın dönüştürülmesi için en uygun kredi çözümleri Deniz’de..." bilgisini verdi. Bunun dışında sağlanan kredi olanaklarına dair de bilgi veren Denizbank, hem faiz oranları, geri ödeme detaylarına dair bilgi verdi hemde müşterilerin daha detaylı bilgilere nasıl ulaşacağını açıkladı.

Denizbank'ın Kentsel Dönüşüm Kredisi Özellikleri

* Denizbank'ın kentsel dönüşüm kredi kampanyasında 24 aya kadar ödemesiz dönem, ödeme erteleme imkanı bulunuyor.

* Kentsel dönüşüm kredi faiz oranı devlet katkısıyla birlikte yüzde 1.10 olarak açıklandı.

* İnşaat tamamlama garantisi sağlayan Denizbank ayrıca anlaşmalı firmalarından size özel indirim ile Riskli Yapı Tespit Raporu hizmeti sağlıyor.

Detaylı Bilgi Edinmek için

Kentsel dönüşüm amacıyla sağlanan 2 yıl ödemesiz, 1.10 faizli kredi için Denizbank Şubelerinde, 0 850 222 36 34 DenizMortgage iletişim merkezinde ve internet sitesi üzerinden Ücretsiz kentsel dönüşüm danışmanlık hizmeti sağladığını duyurdu.

MALİYET RAPORU 

Denizbank resmi sitesinden söz konusu kredi için maliyet raporu yayımladı. 125 bin TL kredi üzerinden ilan edilen ödeme planında toplam faiz tutarı ve faiz oranlarına dair bilgiler yer aldı.

Kentsel dönüşüm projelerine başvuruda bulunmak isteyenler için kredi üst limiti 125 bin TL olarak açıklandı. Müşteriler ayrıca en fazla 120 ay vade imkanından faydalanabilirler.
Yorumlar (0)