Devlet Bankaları Kredi Faizleri! Ziraat, Halk Bankası, Vakıfbank Konut Kredisi Oranları

Devlet bankalarının yılsonu konut kredisi faiz oranlarını ve bankaların müşterilerine sundukları farklı kredi paketlerinde ek avantajları tek tek derledik.

Devlet Bankaları Kredi Faizleri! Ziraat, Halk Bankası, Vakıfbank Konut Kredisi Oranları
Devlet bankalarının yılsonu konut kredisi faiz oranlarını ve bankaların müşterilerine sundukları farklı kredi paketlerinde ek avantajları tek tek derledik. Yeni yıl konut kredisi faizleri.

Emlak365.com - Devlet bankalarının konut kredisi paketleri ve paketlerin içerisinde kredi özellikleri sürekli bir değişim içerisinde. Yılsonunun gelmesiyle birlikte bankaların kredi faiz oranları başta olmak üzere çok sayıda kredi özelliği değişti. Bizlerde emlal365 olarak bu kredi paketlerinin güncel hallerini ve bankaların ev alacaklara özel sunduğu kredileri inceledik.

HALK BANKASI HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ YILSONU ORANLARI

Halkbank'ın 120 ay vadeli hesaplı evim konut kredisi ev alacak olan vatandaşlar için farklı özellikler içeriyor. 120 ay vade imkanıyla sağlanan hesaplı evim konut kredisinde 2 farklı faiz oranı bulunuyor. Banka müşterilerin sıfır yada ikinci el ev almaları durumunda ayrı ayrı faiz oranlarıyla kredi sağlıyor. Sıfır ev alımlarında daha düşük oran uygulayan Halkbank, Hesaplı Evim Konut Kredisi paketiyle sıfır ev alacaklara yüzde 1.52 faizle kredi sağlıyor. İkinci el almak için bankanın hesaplı evim kredi paketini kullanacaklar için faiz oranı yüzde 1.67 olarak belirlendi. Kredi ödemleri için Halkbank müşterilerin aylık kazancına göre bir ödeme planı oluşturuyor.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ ÜRÜN PAKETİ

Ziraat Bankası tükeci ürün paketi konut kredisi fırsatıyla müşterilerinin ev alımlarıan aracılık ediyor. Bankanın esnek ödeme seçenekleri ile sunduğu konut kredisinde en uzun vade 120 ay olarak açıklandı. Ziraat Bankası farklı paketlerinde müşterilerine farklı faiz oranları sunuyor. Ziraat Bankası'nın 2020 yılsonu konut kredisi faiz oranı sıfır konutlar için yüzde 1.50, ikinci el daireler için ise yüzde 1.65.

VAKIFBANK SARIPANJUR KONUT KREDİSİ

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi kampanyası ile yılsonunda müşterilerinin ev alımlarına aracılık ediyor. Eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar sunan Vakıfbank sıfır konut alımlarına yüzde 1.49 faizle kredi sağlıyor.
Yorumlar (0)