Devlet Bankalarının Ev Kredisi Faizleri! En Uygun Ödeme Planı Kredi Hesaplama Ekranı

Ev alacak vatandaşlar için devlet banklarının sunduğu konut kredisi olanaklarını tek tek inceledik.

Devlet Bankalarının Ev Kredisi Faizleri! En Uygun Ödeme Planı Kredi Hesaplama Ekranı

Ev alacak vatandaşlar için devlet banklarının sunduğu konut kredisi olanaklarını tek tek inceledik. Bankaların standart konut kredilerinin yanında müşterilerine özel olarak sağladıkları tüm imkanlar haberimizde. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan özel sektörde çalışanlara, kamuda çalışanlara ve emeklilere ayrı ayrı sağlanan konut kredileri ve 100.000 TL kredi kullanımı üzerinden hesaplama ekranı.

Devlet bankaları tarafından sağlanan konut kredisi fırsatları halen çok sayıda bankanın önünde yer alıyor. Bankaların her müşteriye sundukları normal kredi fırsatlarının yanı sıra maaş müşterileri ile yeni müşterilerine özel sundukları kredi olanakları da dikkat çekiyor. 3 devlet bankasının müşterilerine sunduğu bu kampanyalar ise şu şekilde;ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI - KREDİ HESAPLAMA EKRANIZirata Bankası müşterilerine Konut Kredisi Ürün Paketi ile tüm müşterilerine konut kredisi kullanma imkanı veriyor. Banka bunun dışında maaşını bankadan alan müşterilerine Çalışanın Artısı ve Emeklinin Artısı kredi imkanları sunuyor. 0. Ev Alımlarında Konut KredisiZiraat Bankası müşterilerinin sıfır ev alımlarında 120 ve 180 ay vade ile konut kredisi sunuyor. Banka 120 ay vadeli sıfır ev alımlarında yüzde 0.99 faiz oranı uygularken 180 ay vade ile ödeme yapılmak istediğinde faiz oranı yüzde 1.05 oluyor. 2. El Ev Alımlarında Konut KredisiZiraat Bankası üzerinden ikinci el ev kredisi alacak olan vatandaşlar için de 10 yıllık ve 15 yıllık ödeme planları ile konut kredisi sağlanıyor. Banka 10 yıl vadeli ikinci el ev alımlarında yüzde 1.05, 15 yıl vadeli ikinci el ev alımlarında ise yüzde 1.09 faiz uyguluyor. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARIHalkbank tarafından sağlanan konut kredisi ile ev alacak olan müşterilere Canım Evim Konut Kredisi ile Hesaplı Evim Konut Kredisi imkanları sağlanıyor.Halkbank'ın müşterilerine sunduğu bu konut kredisinde müşterilerin 120 ay vade ile ev almaları sağlanıyor. Bankanın Hesaplı Evim Konut Kredisi faiz oranı yüzde 0.99 ve yüzde 1.05 olarak uygulanıyor. Banka ayrıca esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Halkbank konut kredisi ödemelerinizi Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz. 

VAKIFBANK SARIPANJUR KONUT KREDİSİVakıfbank'ta Sarıpanjur Konut Kredisi kampanyası ile müşterilerin sıfır veya ikinci el konut alımlarına göre kredi imkanı sunuyor. Vakıfbank aracılığıyla sıfır ev alacak olan vatandaşlar için vade farkı olmadan 0.99 faiz oranı uygulanıyor. Eğer müşteriler ikinci el bir ev alacaklar ise Vakıfbank yüzde 1.05 faiz oranı uyguluyor. Vakıfbank konut kredisinde en uzun vade imkanı 120 ay.Emlak365.com


Yorumlar (0)