Dükkan, Büro, Mağaza, Ofis Alacaklara 0.74 ve 0.79 Oranlarla İşyeri Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine işyeri finansmanı sağlıyor. Bankanı sağladığı bu finansmana ilişkin tüm detayları, kar payı oranlarını, ödeme planlarını ve hangi koşullarda finansman sağlandığına ilişkin yapılan bilgilendirme açıklamalarını haberimizde paylaşıyoruz.

Dükkan, Büro, Mağaza, Ofis Alacaklara 0.74 ve 0.79 Oranlarla İşyeri Finansmanı

Pandemi sonrası oluşan ekonomik ortamda yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için seçeneklerden bir tanesi de işyeri alımı. 

Bu alanda yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için hemen hemen her banka farklı özelliklerde kredi yada finansman imkanı sunuyor.. Emlak365.com olarak bizlerde Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sağlanan olanakları sizlerle paylaşıyoruz. 

EN UYGUN ORANLARLA İŞYERİ FİNANSMANI

Türkiye Finans Katılım Bankası işyeri alımı yapacak olan müşterilerine iki kar payı oran seçeneği sunuyor. Bu oranlar vade sürecine göre belirlenmekte olup banka kısa vadeli ödemeler için daha düşük oranla finansman sağlıyor. 

İşyeri alımı için Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan finansman kullancak olan bir müşteri geri ödemelerini 0 ile 24 ay vade ile yapmayı planlarsa ödemeler yüzde 0.74 faiz oranıyla yapılacak. Ancak geri ödemeler 25 aydan daha uzun bir vadede yapılırsa uygulanacak kar payı oranı yüzde 0.79 olacak. 

Türkiye Finans Katılım Bankası işyeri finansmanı için en uzun vade imkanını 84 ay olarak açıkladı. 100.000 TL işyeri finansmanı kullanacak olan bir müşteri için masraf bilgilerini paylaşan banka; "Alınacak ücretler: 60 ay vadede 1000 TL tahsis ücreti, 188,80 TL ipotek tesis ücreti, 809,62​ TL Ekspertiz (Değerleme) ücretidir. Ekspertiz ücreti minimum maliyetler üzerinden hesaplanmıştır. ​" bilgisini paylaştı. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Dükkan, mağaza, ofis, büro alımı için Türkiye Finans Katılım Bankası işyeri finansmanı kullanmak isteyen müşteriler başvurularını banka şubelerinden yapacaklar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)