Emlak Katılım Bankası 120 Ay Vadeli 0.99 Konut Finansmanı Kampanyası!

Uzun süre atıl durumda kaldıktan sonra katılım bankası olarak tekrar faaliyete alınan Emlak Katılım Bankası ev sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik farklı finansman paketi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Emlak Katılım Bankası ve Emlak Konut GYO ortaklığı ile hayata geçirilen yeni finansman kampanyası detayları haberimizde!

Emlak Katılım Bankası 120 Ay Vadeli 0.99 Konut Finansmanı Kampanyası!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik ucuz finansman desteği sağlamak adına kurulan, bir dönem taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilerin ilk tercihi olan Emlak Bankası daha sonra alınan kararla kapatılmıştı. 

Uzun yıllar boyunca kapalı kalan banka sonrasında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan birinci 100 günlük eylem planı kapsamında tekrar faaliyete alınmıştı. Yapılan statü değişikliği ile katılım bankası olarak yeniden faaliyete alınan banka beklenen finansman paketlerini duyurmaya başladı. 

EMLAK KONUT PROJELERİ İLE EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE 0.99 KONUT KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLANACAK! 

Emlak Katılım Bankası tarafından yapılan açıklama ile Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile yapılan işbirliği kapsamınad belirli konut projeleri için düşük faizli finansman desteği sağlanacağı ilan edildi. 

Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulan Emlak Konut Köy 3. Etap Konut Projesi, Emlak Konut Vadi Evleri Konut Projesi, Emlak Konut Bizim Mahalle 3. Etap ve 4. Etap Konut Projesi kapsamında satışa sunulan evlerden satın almak isteyen kişilere yüzde 0.99 oranı ile finansman desteği sağlanacağı duyuruldu. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler finansman başvurularını en yakın Emlak Katılım Bankası şubeleri üzerinden yapabilecek. Yine Emlak Konut GYO tarafından ilan edilen konut projelerinin satış ofisleri üzerinden de hem ev fiyatları hem de aylık  taksit tutarları için talepte bulunan kişilere detaylı bilgiler verilecek. İsteyen kişiler finansman başvurusu için formu banka şubeleri üzerinden yapabilecek.

Yorumlar (0)