Emlak Katılım Bankası Mart 2021 Konut Finansmanı Oranları

Emlak Katılım Bankası tarafından sağlanan konut finansmanı vatandaşların yakın takibinde. Son dönemlerde ilginin arttığı faizsiz bankacılık özellikleri ile ev alımları kapsamında banka, avantajlı oranlar sağlıyor.

Emlak Katılım Bankası Mart 2021 Konut Finansmanı Oranları
Emlak Katılım Bankası tarafından sağlanan konut finansmanı vatandaşların yakın takibinde. Son dönemlerde ilginin arttığı faizsiz bankacılık özellikleri ile ev alımları kapsamında banka, avantajlı oranlar sağlıyor. Bankanın mart dönemi konut finansmanı özelliklerini örnek ödeme planlarıyla derledik.

Ev alacaklar için Emlak Katılım Bankası güncel konut finansmanı kar payı oranları ve 100.000 TL finansman için örnek ödeme planı.

EMLAK KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI

Emlak Katılım Bankası son dönemlerde Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet açtığı yeni şubeleri ile dikkat çekiyor. Şube ağını her geçen gün genişleten Emlak Katılım Bankası müşterilerinin finansman ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Konut finansmanı yanında ihtiyaç finansmanı ve taşıt finansmanı paketleri de sunan banka, ev alacaklara Mart 2021 döneminde özel olanaklar sağlıyor.

Finansman Limiti

Ev almak isteyen ve konut finansmanı kullanmayı planlayan müşteriler için Emlak Katılım Bankası yüzde 80 oranında konut finansmanı sağlıyor. Müşteriler alacakları evin ekspertiz raporunda ilan edilen değerinin yüzde 80'i oranında konut finansmanı kullanabilecekler. Bu oran ile 200 bin TL'lik ev için 160 bin TL, 250 bin TL'lik ev için 200 bin TL ve 300 bin TL'lik ev için ise 240 TL konut finansmanı kullanılabilir.

Kar Payı Oranları ve vade Seçenekleri

Emlak Katılım Bankası müşterilerine 120 ay vade ile konut finansmanı imkanı sağlar. Müşteriler aylık gelir durumlarına göre bankanın sunduğu ödeme planları ile finansmanları geri öderler. Bankanın mart ayında sunduğu konut finansmanı kar payı oranı ise yüzde 1.45 olarak ilan edildi.

100.000 TL için Ödeme PlanıEv almak için 100 bin TL konut finansmanı kullanılması durumunda oluşacak ödeme planı yukarıda yer aldığı gibi olacak. Müşteriler aylık 1763 TL taksitle finansmanlarını ödeyecekler. Ödemeler 10 yıllık süreçte 211 bin TL olarak yapılacak.
Yorumlar (0)