Emlak Katılım Bankası Ocak 2021 Konut Finansmanı Özellikleri ve Kar Payı Oranları

Türkiye Emlak Katılım Bankası ev alacak olan vatandaşlara uzun vadeli konut finansmanı sunmaya devam ediyor. Bankanın 2021 yılı finansman güncellemeleri ve yeni dönem kar payı oranları ile 100.000 TL finansman ödeme planı tablosu. Ev alacaklar için faizsiz bankacılık ile konut finansmanı.

Emlak Katılım Bankası Ocak 2021 Konut Finansmanı Özellikleri ve Kar Payı Oranları

Yeniden faaliyete geçtiği dönemden itibaren çalışmalarına ara vermeden devam eden Emlak Katılım Bankası, hem çok sayıda alanda finansman imkanları sunuyor hemde bireysel hizmetlerini artırmak adına yeni şubeler açıyor. Şube ağını her geçen gün genişleten Emlak Katılım Bankası müşterilerine uzun vadeli konut finansmanı sağlayan bankalar arasında yer alıyor. 

EMLAK KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI

Emlak Katılım Bankası müşterilerinin karşısına kişiye özel kar payı oranı ve uzun vade seçenekleri ile çıkıyor. 

Banka aracılığıyla ev alacaklar için sunulan ilk özellik finansman oranı. Emlak Katılım Bankası müşterilerinin ev alımlarında yüzde 80 oranında finansman sağlıyor. Alınacak ev için ekspertiz çalışması yapan banka, eksperttiz raporunda yer alan fiyatın yüzde 80'ine kadar finansman sağlıyor. 

Örneğin 300 bin TL değerinde bir apartman dairesi alacak olan bir müşteri, Emlak Katılım Bankası aracılığıyla finansman kullanmak isterse yüzde 20 oranında peşinat ödeyecek, yüzde 80 finansman kullancak. 300 bin TL için kullanılabilecek finansman tutarı 240 bin TL. 

KAR PAYI ORANLARI VE DİĞER ÖZELLİKLER

Emlak Katılım Bankası'nın resmi internet sitesinden ilan edilen konut finansman özellikleri maddeler halinde şunlar.

* 120 ay vadeli finansman kar payı oranı yüzde 1.55

* Finansman geri ödemeleriniz için size uygun vadeler sunulmaktadır.

* Ekspertiz ücreti ödemesi 850 TL

* Geri ödemelerinizi bütçenize uygun şartlarda belirleyebilir ve rahatça ödeyebilirsiniz.

* Satın almak istediğiniz konutun ekspertiz* değerinin %80'ine kadar finansman kullanabilirsiniz.

* Konut finansmanı kullanımınızda, Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF), Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) ödemelerinden muaf olabilirsiniz. 

100.000 FİNANSMAN ÖDEME PLANI

100.000 TL konut finansmanı kullanımı durumunda Emlak Katılım Bankası'na 120 ay vadeli yapılacak ödeme planı tablosu yukarıda yer aldığı gibi olacak. 

Emlak365.com