Emlak Katılım Bankasından Sıfır Ev Alacaklara Düşük Faiz Oranlı Yeni Konut Finansmanı Desteği!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Emlak Katılım Bankası yeni konut finansmanı kampanyası başlattı.

Emlak Katılım Bankasından Sıfır Ev Alacaklara Düşük Faiz Oranlı Yeni Konut Finansmanı Desteği!
Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Emlak Katılım Bankası yeni konut finansmanı kampanyası başlattı. Sıfır ev almak isteyen kişiler düşük faizli kredi desteği ile daha kolay bir şekilde konut sahibi olma imkanı elde edecekler.

Emlak365.com  / Yıllarca atıl durumda kaldıktan sonra tekrar faaliyete geçirilen Emlak Katılım Bankası bankacılık hizmetlerine tüm hızı ile devam ediyor. Emlak Katılım Bankası tarafından verilen finansman destekleri yakından takip edilirken bunlardan biri de konut finansmanı kampanyası olarak öne çıkıyor.

EMLAK KATILIM BANKASI SIFIR KONUTLARA ÖZEL FİNANSMAN DESTEĞİ SAĞLIYOR! 

Düzenlenen kampanya kapsamında sıfır ev almak isteyen kişilere Emlak Katılım Bankası Yeni Konut Finansmanı kampanyası ile yüzde 1.49 oranı ile finansman desteği sağlayacak.

Sunulan kampanyadan yararlanan kişilerin 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 1.794 TL olarak gerçekleşecek.

Kredinin toplam geri ödemesi 215 bin 294 TL olarak gerçekleşirken;

Konut finansmanı tahsis ücreti 500 TL,

İpotek tesis ücreti 225 TL,

Konut kredisi ekspertiz ücreti 850 TL olarak gerçekleşecek.

EMLAK KATILIM BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Konut finansmanı paketine başvuru yapmak isteyen kişiler Emlak Katılım Bankası şubeleri üzerinden finansman başvurusu yapabilecek.

Konut kredisi başvurusu için banka tarafından verilen başvuru formu, kimlik belgesi, aylık gelir belgesi, finansmana konu  olan konutun tapusunun aslı ve fotokopisi ile gerekli görülmesi halinde kefil talep edilebilmektedir.
Yorumlar (0)