En Düşük Maliyetli İhtiyaç Kredisinde Faiz İndirimi! Faizler 1.30'un Altına İndi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yapmış olduğu indirimle, kredi geri ödemlerinde uygulanan faiz oranlarını 1.

En Düşük Maliyetli İhtiyaç Kredisinde Faiz İndirimi! Faizler 1.30'un Altına İndi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yapmış olduğu indirimle, kredi geri ödemlerinde uygulanan faiz oranlarını 1.30 seviyesinin altına indirdi. Bankanın Şubat başında uygulayacağı kredi kampanyasının tüm detayları haberimizde.

Ocak ayının son günlerinde en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı QNB Finansbank'ta bulunuyordu. Banka müşterilerinin kredi kullanımlarında yüzde 1.33'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyordu. Bankanın sunduğu bu kredi imkanında Şubat ayının hemen öncesinde indirim geldi. Banka müşterilerine yüzde 1.29 faiz oranıyla kredi sağlayacağını ilan etti. QNB FİNANSBANK YENİ KREDİ FAİZ ORANINI AÇIKLADIQNB Finansbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında limit bulunuyor. Müşteriler online başvurularda kredi puanlarının yeterli olması, aylık gelir durumlarının kredi ihtiyacını karşılayacak seviye bulunması durumunda 75.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bankadan daha yüksek bir limitle kredi kullanmak isteyenler ise kendilerine en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirler. Düşük Faiz için Yüksek Kredi NotuBankanın ilan ettiği yüzde 1.29'luk faiz oranı bankacılık kredi puanı yüksek olanlar için geçerli. Eğer müşterilerin kredi puanları düşük ise QNB Finansbank kişiye özel faiz oranı uyguluyor. Bu durumda bankacıklık işlem puanına göre yeni bir faiz belirleniyor. 15.000 TL İÇİN KREDİ ÖDEME PLANIQNB Finansbank'ın ilan ettiği yüzde 1.29'luk faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini 36 ay vade ile yapmak isterse aylık ve yıllık maliyet tablosu aşağıdaki gibi olacak. 

QNB Finansbank müşterilerinin ihtiyaç kredisi ödemeleri için aylık gelir durumunu esas alır. Eğer müşteriler farklı bir kazanç periyoduna göre ödeme yapmak isterlerse banka 3 aylık eşit taksitli artan ödemeli, serbest ödemeli, azalan ödemeli seçenekler sunabiliyor. Emlak365.com

Yorumlar (0)