En Uygun Faizli Konut Kredisini Veren Vakıfbank'ta 250 Bin TL Konut Kredisi Maliyet Tablosu!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar için şu anda bankalar arasında en düşük faizli konut kredisini Vakıfbank veriyor. Peki Vakıfbank konut kredisi kampanyası ile 250 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler ayda kaç TL taksit öderler?

En Uygun Faizli Konut Kredisini Veren Vakıfbank'ta 250 Bin TL Konut Kredisi Maliyet Tablosu!

Türkiye'de yeni bir konut satın alırken vatandaşların imdanına konut kredisi kampanyaları ile bankalar yetişiyor. Bankalar vatandaşlara uyguyn imkanlarla konut finansmanı sağlarken kapsamlı bir fayda ortaya çıkıyor. Hem konut satışlarının artması teşvik edilirlken hem de inşaat sektörü dolaylı olarak destekleniyor. Bu nedenle de kamu bankaları konut kredisi kampanyalarına ayrı bir önem veriyorlar.

Konut kredisi denilince Türkiye'de vatandaşların aklına ilk olarak kamu bankaları geliyor. Kamu bankalarının dönem dönem avantajlı konut kredisi kampanyası düzenledikleri biliniyor. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında başlatılan yüzde 0,64 faizli konut kredisi ile konut satışlarında rekor kırılmıştı. Bu yıl henüz devlet tarafından konut kredisi kampanyası başlatılmadı. Ancak şu anda bankacılık piyasasında en düşük faizli konut kredisi, kampanyasını Vakıfbank yapıyor.

EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Vakıfbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi kampanyasının özelliklerini merak ediyorlar. Müşterilere düşük kredi faizinin yanında esnek ödeme planlarının da sunulması ev satın almak isteyen vatandaşların yaşadıkları zorluklar karşısında çok önemli bir destek ortaya konuluyor. Vatandaşlar Vakıfbank'tan hem olabildiğince az maliyetli konut kredisi kullanabiliyorlar hem de bu kredinin geri ödemesini de kendi bütçelerine göre esnek bir şekilde yapabiliyorlar.

KİRA DERDİNE SON

Konut kredisi kullanmak için Vakıfbank'ı seçen müşteriler bu kredi kampanyasından yararlanarak bütçelerini yormadan ev sahibi oluyor ve her ay kira ödemek derdinden kurtuluyorlar. Bu şekilde avantajlar sağlayan Vakıfbank da son günlerde çok sayıda konut kredisi talebi almaya başladı. Konut kredisi verirken zorlayıcı şartları ortadan kaldıran Vakıfban her gün binlerce vatandaşın yeni bir ev satın alabilmeleri için finansman desteği sağlıyor.

250 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,32 kredi faizi uygulandığı bildirildi. Bu oran şu anda tüm bankalar içerisinde en güşük konut kredisi faizi anlamına da geliyor. Konut kredilerinde 120 aya kadar vade imkanı tanınırken 120 ay vadeli 250 Bin TL konut kredisi çekenler Vakıfbank'ta aylık 4.162 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam tutar 499.551 TL oluyor.

Yorumlar (0)