Ev Alacak Emeklilere Ziraat Bankası'ndan Şubat Kampanyalı Konut Kredisi

Ev almak isteyen emekliler için Ziraat Bankası'nın kampanyalı konut kredisi bulunuyor.

Ev Alacak Emeklilere Ziraat Bankası'ndan Şubat Kampanyalı Konut Kredisi
Ev almak isteyen emekliler için Ziraat Bankası'nın kampanyalı konut kredisi bulunuyor. Banka emekli maaşı kendi bünyesinden alan müşterilerine sağladığı konut kredisinde ek ödeme avantajlarının yanında uygun faiz imkanı sağlıyor. Şubat ayı içerisinde ev almak isteyecek emeklilerin kullanabileceği krediye ilişkin tüm ayrıntılar şu şekilde;

ZİRAAT BANKASI'NDAN KAMPANYALI KONUT KREDİSİ

Ziraat Bankası'nın Emeklinin Artısı Kredi kampanyası kapsamında, emekliler çok yüksek limitte kredi olanağına sahip olabilecekler. Çok sayıda özel bankanın uyguladığı gibi Ziraat Bankası alınacak evin değerinin yüzde 80'inden daha yüksek limitte kredi sağlıyor. Emekli müşteriler Ziraat Bankası'ndan alacaklar evin değerinin yüzde 90'ına kadar kredi kullanabilecekler. Bu oran 500 bin TL'ye kadar olan evler için geçerli. Örneğin bankadan 300 bin TL değerindeki bir evi almak için kredi çekecek emekliler, 30 bin TL peşinat ödeyerek geri kalan tutarı kredi kullanabilecekler.

Ödeme Avantajları

Ziraat Bankası müşterilerine avantajlı ödeme imkanları sunuyor. Emekli maaşı müşterilerinin kullanabileceği konut kredisinde aylık eşit taksitle yapılacak ödeme planının dışında ek seçenekler yer alıyor. Emeklilerinin kendi talepleri doğrultusunda 3 ayda bir, artan, azalan ödemeli bir plan hazırlanabilir. Ziraat Bankası emeklinin artısı konut kredisinde 120 ay vade olanağı bulunuyor. Ancak bankanın farklı kredi paketlerinde bu oran 180 aya kadar çıkıyor.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZLERİ

Ziraat Bankası emekli müşterilerine iki farklı faiz seçeneği sunuyor. Bankanın sunduğu ilk faiz seçeneğinde müşterilerin sıfır ev alımlarına sağlanan düşük faizli kredi. Eğer emekliler ikinci el ev almak isterlerse ödemelerini daha yüksek faizden yapacaklar. İlan edilen faiz oranları şu şekilde;Emeklinin artısı kredi kampanyası ile sıfır konut alacak olan emekliler yüzde 1.47 aylık faizle kredi kullanabilecekler. Aynı şekilde bankadan ikinci el ev almak isteyen müşteriler 120 ay vade ile yüzde 1.52 faiz oranından faydalanacaklar. Ziraat Bankası müşterilerine vade farkı uygulamıyor. Tüm vadeler için faiz oranları sabittir.

Ziraat Bankasının emeklilere özel konut kredisi kampanyasından sadece internet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan emekliler faydalanacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)