Ev Alacaklar Dikkat! 0.69 ve 0.79 Oranla Masrafsız 120 Ay Vade Fırsatını Kaçırmayın İşte Şartlar

Ev alma planı yapanlar için Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine 120 ay vadeli konut finansmanı sağlıyor. Yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 oranla sağlanan konut finansmanının kullanım şartları, geçerli olduğu konutlar ve kampanya detayları Emlak365'te.

Ev Alacaklar Dikkat! 0.69 ve 0.79 Oranla Masrafsız 120 Ay Vade Fırsatını Kaçırmayın İşte Şartlar

Ev alma planı yapanlar için çok dikkat çeken bir kampanya devam ediyor. 

Türkiye Finans Katılım Bankası hem müşterisi olanlara hemde müşterisi olacaklara çok özel oranlarla konut finanmsanı imkanı sağlıyor. Bankanın sunduğu 31 Haziran tarihine kadar devam edecek kampanyası kapsamında müşteriler çok düşük kar payı oranlarıyla konut finanmsanı kullanabilecekler. 

0.69 VE 0.79 ORANLI KAMPANYA NEDİR?

Ev almak isteyenler için son dönemlerde dikkat çeken fırsatların başında bankaların konut satışları geliyor. 

Banka konutları alanlara, bankalar hem indirim hemde düşük faizli kredi yada finanmsan kampanyası sunuyorlar. Türkiye Finans Katılım Bankası'da müşterilerinin kendi bünyesinden ev almaları durumunda çok düşük oranlarla konut finansmanı sağlıyor. 

60 ay vadeli ve 120 ay vadeli ödeme planlarına göre kar payı oranları yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 oran uygulanıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin bankaya ait konut alımı yapmaları durumunda iki farklı ödeme planıyla konut finansmanı sunuyor. Bankanın çok sayıda şehirde yer alan konutlarından alacak olanlara sağlanan konut finansmanında ödeme planı şöyle olacak. 

* 60 ay vadeli banka konutu alanlara uygulanacak finansman oranı yüzde 0.69

* 120 ay vadeli banka konutu alanlara uygulanacak finansman oranı yüzde 0.79.

Masrafsız

Bankanın web sitesinden ilan edilen maliyet tablosunda, söz konusu finansman için kredi tahsis ücreti ödenmeyeceği bildirildi. 

FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ

Bankadan satılık gayrimenkullerinden konut satın alacak müşterilere , aylık %0,69'dan başlayan kâr oranı ile 120 aya kadar varan vade seçenekleriyle konut finansmanı kullanma imkânı sunulacaktır. ​

Sınırlı sayıda kullandırım yapılacaktır.

Finansmanın maksimum vadesi 120 aydır.

Yıllık maliyete kâr oranı, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti dahil edilmiştir.

Alınacak ücret​ler; 188,80 ​TL ipotek tesis ücreti, 870,84​​​ TL Ekspertiz (Değerleme) ücretidir.

BANKA KONUTU NASIL ALINIR?

Kampanya dahilinde bankadan konut alacak olanlar Türkiye Finans Katılım Bankası'nın web sitesinden ve bankanın anlaşmalı olduğu platformlar üzerinden ilan edilen konut satış duyurularına ulaşacaklar. Kendi illerinde veya kendilerine uygun daire bulanlar ihale için başvuru yapacaklar. 

Başvuruların ardından teklif sunacak olan vatandaşlar en yüksek teklifi vermeleri durumunda konutu almaya hak kazanacaklar. Konutu alım satım işlemleri banka şubeleri ile yürütülecek. 

Yorumlar (1)
İsmail KAYA 1 ay önce
Merhaba kampanya devam ediyormu