Ev Alacaklara 2.016 TL Taksitle 120 Bin TL Konut kredisi Vakıfbank'ta

Konut satın alırken destek arayan vatandaşlara güzel haberler bankalardan geliyor. Vakıfbank konut kredisi faizlerinde indirime giderek ev sahibi olmak isteyenleri heyecanlandırdı. Vakıfbank konut kredisi kampanyası özellikleri nelerdir?

Ev Alacaklara 2.016 TL Taksitle 120 Bin TL Konut kredisi Vakıfbank'ta

Türkiye'de ev sahibi olma hayallarini kuran vatandaşlar yüksek maliyetler nedeniyle bu hayallerini ertelemek zorunda kalıyorlar. Birikimlerini bir araya getiren vatandaşlar eksik kalan kısımları konut kredisi ile kapatmak istiyorlar. Ancak konut kredisi faizlerinin yüksek olmasından dolayı bu yönde adım atmak konusunda karar veremiyorlar. Bu durumda olan vatandaşlara güzel haberi Vakıfbank duyurdu.

VAKIFBANK'TAN FIRSAT GİBİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank'tan yapılan kamuoyu bilgilendirmesine göre konut kredisi faizlerinde indirime gidildi. Konut kredisi maliyetlerini bankacılık sisteminde bulunan bankalar arasında en dibe çeken Vakıfbank bu şekilde kredi kullanılabilirliği arttırmayı hedefliyor. Vakıfbank'ın konut kredisi kampanyasından yararlanan vatandaşlar ev sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda kalmadan kolay bir şekilde yeni evlerini satın alabiliyorlar. 

Vakıfbank konut kredisi kampanyası hakkında her gün çok sayıda arama yapılıyor. Bu aramaları kolaylaştırmak adına bu konut kredisi kampanyasının tüm detaylarını araştırdık. Buna göre Vakıfbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından düşük faizin yanında çok sayıda imkan da sunuluyor. Bu müşteriler konut kredisi kullanınca geri ödeme takvimini planlama konusunda oldukça toleranslı hareket edebiliyorlar. Esnek ödeme planları içerisinde yer alan seçeneklerden birisini seçen vatandaşlar kendilerine en uygun şekilde kredi geri ödemesini yapabiliyorlar.

120 BİN TL KONUT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Vakıfbanktan konut kredisi kullanmayı düşünen vatandaşlar maliyet tablosunu da öğrenmek istiyorlar. Banka bilgilendirmesine göre Vakıfbank konut kredisi kampanyasında müşterilere 120 aya kadar vade imkanı veriliyor. Ayrıca kredi faizi olarak ise aylık yüzde 1,34 oranında faiz uygulanıyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasından yararlanarak 120 ay vadeli 120 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler her ay bankaya 2.016 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ödenen toplamn tutar ise 241.936 oluyor. Bu kredi için müşteriler 600 TL kredi tahsis ücreti ve 1.100 TL ekspertiz ücreti ile karşılaşıyorlar.

Yorumlar (0)