Ev Alacaklara İkinci Kredi Seçeneği Halkbank'tan! Mortgage Dışı Destek Kredisi

Halkbank yüksek limitle ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bu kredi olanağı ile vatandaşlar ev alımlarını ihtiyaç kredisi ile karşılamış oluyorlar. Peki Halkbank'ın sağladığı Mortgage Dışı Destek Kredisi nedir? Özellikleri nelerdir? Haberimizde.

Ev Alacaklara İkinci Kredi Seçeneği Halkbank'tan! Mortgage Dışı Destek Kredisi
Ev alma hayali kuranlar konut kredisi maliyetlerinin çok yüksek olmasından dolayı diğer kredi seçeneklerini araştırıyorlar. Bu kapsamda her bankanın kendisine göre farklı kredi olanakları bulunuyor. Özel bankalar ve kamu bankalarının ayrı ayrı sunduğu kampanyalar ile vatandaşlar yüksek limitle kredi kullanabiliryorlar.

Yüksek limitle kredi kullanımı yapılabilecek bankalardan bir tanesi de Halkbank. Banka bunun dışında ev konut alımlarında kullanılacak kredi için ek bir seçenek sunuyor. Mortgage Dışı Destek Kredisi adı altında sunulan kredi detayları sizlerle.

HALKBANK MORTGAGE DIŞI DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Vatandaşların ev alımlarında kullanabilecekleri Mortgage Dışı Destek Kredisi için Halkbank kullanım detaylarını resmi sitesinden açıkladı. Bu kredi kampanyası ile vatandaşlar, yüksek tutarlı nakit ihtiyaçları için sahibi oldukları işyeri ya da konutun veya 3.şahsa ait işyeri ya da konutun ipoteği karşılığında, kullanabildikleri kredidir.

Avantajları Neledir?

Söz konusu ile müşteriler çok yüksek limitle kredi çekebilir ve bu kredilerini ev alımlarında kullanabilirler. Ayrıca alınacak evin ipotek ettirilmesine gerek yoktur. Bankanın kabul edeceği diğer bir ek teminat ile talep edilen tutarda mortgage dışı destek kredisi kullanılabilir.KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank'ın sunduğu bu kredi kampanyasında en merak edilen özellikler kredi maliyet oranları ve ödeme süreci. Müşterilerin dikkat edecekleri ilk husus söz konusu kredinin ihtiyaç kredisi kapsamında verildiği. Bu kredi ile müşteriler uzun vadeli ödeme planı oluşturamazlar.

Mortgage Destek Kredisi ile Halkbank müşterilerine en fazla 36 ay vadeli ödeme planı sunar.

Ev alacaklar sunacakları teminat oranına göre çok yüksek limitlerle kredi kullanabilirler.

Kredi geri ödemeleri bankanın ilan etiği güncel faiz oranları ile yapılır.

Mortgage Destek Kredisi ile ev alacaklar, alacakları evi ipotek ettirmek zorunda kalmazlar.

Halkbank'ın sunduğu farklı ödeme planları ile müşteriler gelir durumlarına göre ödeme yapabilirler. 

HALKBANK MORTGAGE DESTEK KREDİSİ İÇİN BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Halkbank çok sayıda kredi paketi için başvuruları resmi sitesinden kabul etmekte. Bunun dışında müşteriler bankanın mobil uygulaması üzerinden yada SMS ile çok hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler. Ancak konut kredisi, taşıt kredisi ve ek teminat sunulması gereken mortgage destek kredisi için başvurular banka şubelerinden yapılmaktadır.
Yorumlar (0)