Ev Almak İsteyen Emeklilere Mart Kampanyası Ziraat Bankası'ndan

Ev almak isteyen emeklilere kamu bankaları özel faiz uyguluyorlar.

Ev Almak İsteyen Emeklilere Mart Kampanyası Ziraat Bankası'ndan
Ev almak isteyen emeklilere kamu bankaları özel faiz uyguluyorlar. Standart konut kredisi faiz oranlarından daha düşük faizle kredi sağlayan bankalardan birisi de Ziraat Bankası. Bankanın emekli maaş müşterilerine özel konut kredisi kampanyasına ilişkin tüm ayrıntılar haberimizde.

Emeklilere özel sunulan konut kredisi faiz oranı, ne kadar kredi kullanabileceklerine ilişkin hesaplama formülü ve kredi ödeme seçenekleri. Ev alacak emekliler için tüm bilinmesi gerekenler.

EV ALACAK EMEKLİLERE ZİRAAT BANKASI'NDAN KONUT KREDİSİ

Ziraat Bankası emekli müşterilerine sunduğu kredi paketlerinde indirime gitti. Mart ayında kredi faiz oranlarını indiren banka emeklilere özel sunduğu kredi paketinde yer alan konut kredisi maliyetlerini düşürdü. Ziraat Bankası aracılığıyla ev almak isteyen emekli müşterilerine daha düşük faiz oranı sunan bankanın güncel oranları şu şekilde;

Ziraat Bankası Emekli Konut Kredisi

Ziraat Bankası emekli müşterilerinin ev alımlarına aylık yüzde 1.37 faiz oranıyla aracılık ediyor. Bankanın sağladığı bu oran yalnızca emekli müşteriler için geçerli. Emekli müşterilerine indirimli faiz oranının yanında uzun vade olanağı da sağlayan banka 120 aylık ödeme planı oluşturuyor. Bunun yanında bankanın 180 ay vadeli konut kredisi olanakları da bulunuyor. Ancak daha uzun vadeli ödeme planlarında faiz oranları değişiyor.

Esnek Ödeme Seçenekleri

Ziraat Bankası konut kredisi kullanarak ev alacak olan emeklilere esnek ödeme planları sunuyor. Artan ödemeli, azalan ödemeli, balon ödemeli yada serbest ödemeli seçenekler sunan banka müşterilerin tercihine göre ödeme planı oluşturuyor.

100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

120 ay vade ile 100.000 TL Konut kredisi kullanacak olan bir emekli, ödemelerini aşağıda yer alan plana göre yapacak.TEK BİR KOŞUL BULUNUYOR

Ziraat Bankası tarafından sağlanan bu konut kredisi olanağından faydalanmak isteyen emeklilerin sağlamaları gereken tek bir koşul bulunuyor. Banka indirimli emekli kredisi için, emeklilerin maaş müşterisi olması gerektiğini ilan etti. Bankanın maaş müşterisi olan yada olmayı taahhüt edenler ilan edilen kredi paketinden faydalanabilirler.
Yorumlar (0)