Ev, Araba Alacaklara İş Bankası'ndan Kasım Avantajlarıyla Kredi Fırsatları

Kasım ayının girmesiyle birlikte İş Bankası kredi olanakları da yenilendi.

Ev, Araba Alacaklara İş Bankası'ndan Kasım Avantajlarıyla Kredi Fırsatları

Kasım ayının girmesiyle birlikte İş Bankası kredi olanakları da yenilendi. İş Bankası aracılığıyla ev veya araba alacaklara sunulan bu yeni kredi olanaklarını örnek ödeme planları ile derledik. Kasım 2020 dönemi İş Bankası konut kredisi ve Taşıt Kredisi faiz oranları.

İş Bankası Kasım 2020 dönemi sıfır ve ikinci konut kredisi ile taşıt kredisi imkanları yenilendi. Müşterilerine uzun vadeli kredi imkanları sunan İş Bankası'nın sağladığı tüm avantajlar ve ödeme kolaylıkları şu şekilde;İŞ BANKASI KASIM 2020 DÖNEMİ KONUT KREDİSİİş Bankası tarafından sağlanan konut kredisi imkanları sıfır veya ikinci el konut alımları için değişmiyor. Banka müşterilerinin ev alımlarında standart konut kredisi vade süreci olan 120 ay vade imkanı sağlıyor. Bankanın sağladığı bu konut kredisinde ayrıca müşterilere gelir durumlarına göre esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. İş Bankası'ndan konut kredisi kullanacak olan bir müşteri kasım ayının ilk günlerinde yüzde 1.30 faizle geri ödemelerini yapacak. Eğer müşteriler konut kredilerini sigortasız olarak kullanmak isterlerse İş Bankası yüzde 1.35 faizle kredi kullanacaklar. 

İŞ BANKASI KASIM 2020 TAŞIT KREDİSİİş Bankası'nın araba alacak müşterilerine sunduğu faiz oranları vade sürecine göre değişiyor. Araba alacak olan müşterilerin orta vadeli kredi kullanımlarına düşük faiz imkanı sunan banka uzun vadeli ödemelerde daha yüksek bir oran sağlıyor. 120 bin TL'ye olan araçlar için yüzde 70 oranında kredi kullanım limiti veriliyor. İş Bankası'nın 36 ay vadeli taşıt kredisine uyguladığı faiz oranı yüzde 1.30 olurken 37 ay ile 60 ay arasında bir vadeyle taşıt kredisi kullanacak olan müşteriler yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)