banner136

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Akbank'tan Büyük Fırsat! Faiz Oranını Müşterinin Belirlediği İndirimli Konut Kredisi Kampanyası!

Konut kredilerine olan talep patlaması nedeniyle bankalar konut kredisi kampanyalarını geliştirmeye başladılar. Akbank tarafından başlatılan indirimli konut kredisi kampanyası büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. İndirimli konut kredisi nedir, hangi avantajları bulunmaktadır?

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Akbank'tan Büyük Fırsat! Faiz Oranını Müşterinin Belirlediği İndirimli Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de konut kredileri en çok kullanılan bankacılık ürünü olmaya devam ediyor. Kamu bankalarının öncülüğünde başlatılan konut kredilerindeki düşük maliyetli imkanlara özel bankalar da kendi şartlarını belirleyerek dahil oldular.

İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI!

Yeni bir konut almak isteyen müşterileri için oldukça cazip kampanyalar hazırlayan bankalar arasında Akbank da bulunuyor. Akbank tarafından müşterilerine sunulan konut kredisi kampanyalarından birisi de İndirimli Konut Kredisi kampanyası oldu.

KREDİ FAİZİ PEŞİN OLARAK ÖDENİYOR

İndirimli Konut Kredisi kampanyasında Akbank müşterileri kullanacakları konut kredisi tutarına denk gelen faizleri peşin olarak ödemektedirler. Bu şekilde hem kredi faiz oranı banka tarafından düşürülüyor hem de kredi taksitlerinde ciddi bir azalma gerçekleşiyor.

FAİZ ORANINI MÜŞTERİ BELİRLİYOR

Uzun vadeye yayılan konut kredisinde ödenecek olan peşin ücrete göre faiz oranı değişmektedir. Peşin faiz ödemesi ile kredi tutarının yüzde 1'i ile yüzde 5'i arasındaki bir tutara denk gelmektedir. Bu kredi türünde kredi faizini müşterinin belirleyebilmesi ayrı bir avantaj olarak değerlendirilmektedir.

İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Faizi peşin ödeyerek kredi taksitlerinin miktarını düşürmek isteyen müşteriler İndirimli Konut Kredisi başvurularını Akbank şubelerinden yapmaktadırlar. Şubelerde görevliler tarafından yönlendirilen müşteriler en uygun şekilde konut kredisi kullanma imkanına kavuşmaktadırlar.

Emlak365.com

Yorumlar (0)