Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Akbank'tan Büyük Kırmızı Ev Konut Kredisi!

Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Akbank yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı.

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Akbank'tan Büyük Kırmızı Ev Konut Kredisi!

Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Akbank yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. Akbank büyük kırmızı ev konut kredisi desteği ile düşük faizli, uzun vadeli ve esnek ödemeli konut kredisi desteği verilecek.

Emlak365.com / Konut kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken bankadan kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişiler "en uygun kredi veren banka hangisi?" sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. Ne yazık ki Merkez Bankası tarafından açıklanan politika faiz kararı sonrasında yükselişe geçen faiz oranları ev sahibi olmayı da zorlaştırdı. AKBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI İLE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI! Akbank kırmızı ev konut kredisi kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere 120 aya kadar vadeli olmak üzere yüzde 1.41 faiz oranı ile konut kredisi desteği veriliyor. Akbank konut kredisi başvurusu Akbank internet sitesi üzerinden ve Akbank şubeleri üzerinden yapılıyor. Online konut kredisi başvuru formu dolduran kişiler için yapılan değerlendirme sonucunda uygun bulunmaları durumunda kredi ön onayı veriliyor. Daha sonra şubelerden bu ön onay mesajı ile yapılan başvuruda ilgili konut kredisi başvuru evrakları teslim edilerek konut kredisi ekspertiz işlemi başlatılıyor. 

AKBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA İLE 120 AY VADELİ 100 BİN TL KONUT KREDİSİ İÇİN AYLIK KAÇ TL ÖDENİYOR?Kampanyadan yararlanan kişilere aylık yüzde 1.41 oranı ile konut kredisi desteği sağlanırken 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerin aylık  taksit tutarları da 1.732.91 TL olarak gerçekleşiyor. Kred faiz oranı kişinin kredi notuna göre belirlenirken en düşük kredi faiz oranı rakamı olarak uygulanıyor. Bankaya kredi başvurusu yapan kişiler için kredi hesaplaması müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından özel olarak yapılıyor. 


Yorumlar (0)