Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Vakıfbank'tan 3 Konut Kredisi Desteği! 0.93 Seviyesinden Başlayan Oranla Kredi Kampanyaları

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank en uygun konut kredisi veren banka olmayı başarırken yeni kredi paketlerini duyurdu. Vakıfbank konut satın almak isteyen kişilere yönelik olarak 3 yeni kampanya kapsamına yüzde 0.93 oranı ile kredi verecek. Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi, Vakıfbank sarı panjur konut kredisi ve Vakıfbank yeşil konut kredisi paketinin detayları haberimizde...

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Vakıfbank'tan 3 Konut Kredisi Desteği! 0.93 Seviyesinden Başlayan Oranla Kredi Kampanyaları

Bankaların yükselen kredi faiz oranları sonrasında ev sahibi olmak isteyen kişiler kredi kampanyalarını yakından takip etmeye başladı.

Daha düşük faiz oranları ile kredi kullanımına olanak sağlayan kampanyalar düzenleyen bankalar arasında yer alan Vakıfbank ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak yeni kredi paketlerini duyurdu. 

VAKIFBANK SARI PANJUR KONUT KREDİSİ KAMPANYASI İLE EN UYGUN KREDİ VEREN BANKA OLDU! 

3 farklı konut kredisi kampanyası düzenleyen Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi kampanyası ile en uygun kredi veren banka oldu. Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranı yüzde 1,32 olarak uygulanırken bankanın en yakın takipçisi ise yüzde 1,37 oranını uygulayan Ziraat Bankası oldu. 

120 ay vadeli konut kredisi desteği sağlayan Vakıfbank eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif ödeme seçenekleri de sunuyor. Yeni konut alımları için geçerli olan kredi faiz oranı kampanyasında kredili hayat sigortası zorunlu tutuluyor. 

Vakıfbank SMS konut kredisi başvurusu yapılmasına da olanak sağlarken her birinin arasında bir boşluk bırarak ilk olarak büyük harflerle KONUT yazıp sonrasında sırası ile T.C. kimlik numarası ve aylık gelir bilgisinin yazılması yeterli oluyor. Yine Vakıfbank konut kredisi başvurusu Vakıfbank şubeleri üzerinden de yapılabilecek. 

VAKIFBANK YEŞİL KONUT KREDİSİ NEDİR, BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Tamamlanmış veya yapımı süren A ve B sınıfı enerji verimli konutlar için verilen özel konut kredisi desteğidir. Kampanya kapsamında yüzde 1.25 seviyesinden başlayan oranlarla konut kredisi desteği sağlanmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında düşük peşinatla ev sahibi olma imkanı sağlanmaktadır. 

Enerji performansına göre A sınıfı konutlar için ekspertiz değerinin maksimum yüzde 90’ına, B sınıfı konutlar için ise ekspertiz değeri 500 bin liraya kadar maksimum yüzde 90’ına, 500 bin lira üzerinde ise maksimum yüzde 85’ine kadar konut kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. 

VAKIFBANK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ KAMPANYASI İLE YÜZDE 0.93 ORANI İLE KREDİ VERECEK! KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDİSİ NEDİR?

Evini kentsel dönüşüme vermek isteyen ev sahipleri, oturduğu ev kentsel dönüşüme verilen kişiler için Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi ile yüzde 0.93 oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sunuyor. 

Vakıfbank kentsel dönüşüm konut kredisi kampanyasında kredi faiz oranının belirli bir bölümünü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından faiz desteği verilmekte, bu sayede daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 

Kentsel dönüşüm konut yapım kredisi ve bitmiş konut kredisi kampanyası kapsamında A sınıfı verimlilik kategorisinde yer alan konutlar için uygulanan konut kredisi faiz oranı yüzde 0.93 olarak uygulanırken, B sınıfı kredi paketinde 0.97 oranı ile ve standart konutlar için ise yüzde 1,01 oranı ile konut kredisi desteği sağlanacak.

Yorumlar (0)