Ev Yatırımı Yapmak İsteyenlere TEB'den Al Kirala Konut Kredisi Kampanyası!

TEB konut kredisi kampanyaları ile yakından takip edilmeye devam edilirken banka yeni bir kredi paketi duyurusunda bulundu. Açıklanan kampanya ile TEB Al Kirala Konut Kredisi desteği sayesinde kira geliri elde etmek isteyen kişilere fırsat sunuldu.

Ev Yatırımı Yapmak İsteyenlere TEB'den Al Kirala Konut Kredisi Kampanyası!
En uygun konut kredisi veren bankalar arasında yer alan TEB konut yatırımı yapmak isteyen müşterileri için yeni bir kredi destek paketi açıkladı. Açıklanan paket kapsamında isteyen kişilere hem konut yatırımı yapma hem de kira geliri elde etme imkanı sunuldu.

TEB AL KİRALA KONUT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Sunulan konut kredisi kampanyası kapsamında ev sahibi olarak yeni bir konut yatırımı yapmak isteyen kişilere büyük bir fırsat sunulmuş oldu. Başlatılan kampanyadan yararlanan kişiler kredi kullanarak satın aldıkları evlerini kiraya vererek konut yatırımından kira geliri de elde etmiş olacaklar.

TEB tarafından başlatılan kredi paketi hakkında yapılan açıklamada "Hem yatırım sahibi olun hem de kira geliri elde edin diye Al-Kirala Konut Kredisi TEB’de. Uygun faiz, uzun vade avantajı ile istediğiniz evin sahibi olun. Evinizi kiraya verin, getirisi ile kredinizi rahatça ödeyin" diyerek detaylara yer verildi.

TEB KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU, NEREDEN NASIL YAPILIR?

Konut kredisi çekmek istiyorum diyen müşterilerine TEB şubeleri üzerinden hizmet vermektedir. TEB konut kredisi paketinde gerekli evraklar ile başvuruda bulunmak isteyen kişilerin kendilerine en yakın TEB şubesini ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

TEB kredi başvurusu için kredi çekmek isteyen kişilerin kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi, aylık düzenli gelirini gösteren belge, krediye konu olan konuta ait olan kat mülkiyeti ya da kat irtifakını gösteren tapu belgesi.
Yorumlar (0)