Faiz Yükünü Yüzde 40 Azaltan 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası Garanti BBVA'da

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlara bankalar tarafından çeşitli avantajlarla konut kredisi veriliyor. Her vatandaşın bütçe şartları ayrı olduğu için bankaların kredi kampanyalarının hitap ettiği kesimler de farklı olabiliyor. Garanti BBVA da konut kredisinde bol seçenek sunan bankalar oldu. 240 aya kadar vade sunan Garanti BBVA'nın farklı ödeme seçenekleri ile oluşturulan konut kredisi kampanyalarının özellikleri nelerdir?

Faiz Yükünü Yüzde 40 Azaltan 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası Garanti BBVA'da

Türkiye'de yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar için bankalar çok çeşitli konut kredisi kampanyası düzenliyorlar. Bu kampanyalar müşteri profillerine göre çeşitlenirken standart konut kredisi kampanyalarından daha çok özel şartlarla oluşturulmuş kampanyalar daha çok dikkat çekiyor. 

Konut kredisi kampayalarına çeşitlilik getiren ve müşterilere çok farklı ödeme seçenekleri sunan bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre müşteriler kendi bütçelerine en uygun hesaplama yönteminin kullanıldığı konut kredisi kampanyasını seçerek kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorlar. Peki Garanti BBVA konut kredisi kampanyaları neler?

ÖZEL ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Bu kampanyada müşteriler Türk lirası cinsinden 240 ay vadeli konut kredisi kullanabiliyorlar. Müşteriler kendilerine en uygun ödeme planını seçmek konusunda tamamen serbesttirler. Yılın belirli dönemlerinde ara taksit ödemesi yapılabiliyor. Bu şekilde konut kredisi borcu daha ödenebilir olabiliyor. 

ARTAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA da müşterilerin konut kredisi kullanımında seçecekleri bir diğer kampanya da artan taksitli konut kredisi kampanyasıdır. Bu kampanyayı seçen müşteriler seçtikleri konut kredisinde başlangıçta taksitleri düşük tutmaktadırlar. İlerleyen vadelerde ise konut kredisi taksitleri daha fazla olmaktadır. 

ARA ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Ara ödemeli konut kredisi kampanyasında yıl içerisinde konut kredisine ödeme yapılabilmektedir. Ara ödemeler kredi çekme sürecinde belirlenerek hesaplanır. Bu şekilde de konut kredisi taksitleri düşürülebilir. 

AZALAN TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Konut kredisi geri ödemelerinde başlangıçta yüksek taksit ödemek ve sonrasında düşük taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteriler için azalan taksitli konut kredisi kampanyası düzenleniyor. Bu kampanya ile konut kredisinin faiz yükü yüzde 40 oranında azaltılabiliyor.

Öte yandan Garanti BBVAA'da konut kredilerinde 120 aya kadar vadede aylık yüzde 1,42, 120 ay ile 240 ay arasındaki vadede ise yüzde 1,75 faiz uygulanıyor. 

Yorumlar (0)