Garanti Bankası'ndan Konut Kredisi Kampanyası!

Ev sahibi olmak isteyen ancak yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişilere yönelik olarak Garanti Bankası konut kredisi kampanyası başlattı. 120 ay vadeli konut kredisi kampanyası kapsamında sağlanan kredi desteği ve şartları haberimizde!

Garanti Bankası'ndan Konut Kredisi Kampanyası!

Konut kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken ne yazık ki ev sahibi olmakta vatandaşlar için zorlaşıyor. Süreçte bankaların konut kredisi kampanyaları bu nedenle  vatandaşlar tarafından yakından takip edilirken ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası yeni kampanyasını duyurdu. 

GARANTİ BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI İLE FAİZ ORANI YÜZDE 1.46 OLDU! 

Kamu bankaları şu anda en uygun kredi veren bankalar olarak sıralamada üst sıralarda yer alırken özel bankalar arasında en uygun kredi veren iki bankadan biri Garanti Bankası oldu. Akbank yüzde 1.39 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren özel banka olurken bu bankayı yüzde 1.46 faiz oranı ile Garanti Bankası takip etti. 

Garanti Bankası konut kredisi kampanyasından yararlanan kişiler 120 aya  kadar vadeli kredi kullanabilecek. 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi bin 771 TL olarak gerçekleşecek.      

Garanti Bankası konut kredisi başvurusu için satın alınmak istenen konutun tapusu ile beraber en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası cep şube, mobil şube ve  internet sitesi üzerinden de başvuru yapılmasına olanak sağlanacak.  Garanti Bankası kredi  tahsis ücreti olarak 500 lira talep edilirken konut kredisi ekspertiz ücreti 950 lira ve taşınmaz rehin ücreti olarak ise 250 lira talep ediliyor. 

Aynı gün konut kredisi onayı verilen kredi paketinde kredi notu ve kredi sicili sorunu olmayan kişilere aylık gelir belgesinin kredi taksit tutarını karşılaması durumunda kredi onayı alabiliyor.   

Yorumlar (1)
Ziyaretçi 1 ay önce
Keşke bu kadar yüksek geri ödeme olmasaydı.
Toplam Geri Ödenecek Miktar: 212.528,4 TL