Garanti BBVA Konut Kredisini 180 Ay Vadeyle En Avantajlı Faizden Veren Banka Oldu!

Bu kapsamda Garanti BBVA hem kendi müşterilerine hem de başka banka müşterilerine 100 bin TL konut kredisini listenin liderliğinde, %1,56 faiz oranı ve 180 ay vade imkanı ile sunacak.

Garanti BBVA Konut Kredisini 180 Ay Vadeyle En Avantajlı Faizden Veren Banka Oldu!
Bu kapsamda Garanti BBVA hem kendi müşterilerine hem de başka banka müşterilerine 100 bin TL konut kredisini listenin liderliğinde, %1,56 faiz oranı ve 180 ay vade imkanı ile sunacak. Bu kredi için hesaplanan aylık ödeme planı taksitleri ise 1.662 TL olarak şekilleniyor. Oldukça avantajlı kredi çeşidine ise şubelerden başvuru kabul edilmeye başlandı.

Kredinin Ödeme Planı

Garanti BBVA’nın 180 ay vadeli ve %1,56 faizli konut kredisini 100 bin TL limit ile kullanmak için, TC vatandaşı olmak, 18 yaşının üzerinde olmak ve aylık gelire sahip olmak şartlar arasında verilmiştir. Diğer yandan kişinin yasal takibe düşmüş kredi kartı borcuna ve kredi borcuna sahip olmaması, buna bağlı olarak kredi notunun düşük olmaması gerekiyor.

Kredi Başvuru Evrakları

Şartlara uyanlar ise bu krediyi kullanmak için belirli evrakları temin edecekler. TC Kimlik kartı fotokopisi, gelir belgesi veya maaş bordrosu, kredi ile alınacak evin güncel tapu fotokopisi, ikamet, isme düzenlenmiş bir adet fatura evraklar olarak açıklandı.

Başvuru Adımları ve Onay

Kişi bu evraklar ile kendisine en yakın Garanti BBVA şubesine giderek, kredi departmanı müşteri temsilcisine evrak teslimi yaparak, "180 ay vadeli %1,56 faizli kampanyalı konut kredisi başvuru" formunu doldurup, imzalayacak. Bu kapsamda başvurular tamamlanıyor ve bekleme aşamasına geçiş yapılıyor.

Banka, en geç 7 iş günü içinde müşteriden almış olduğu cep telefonu numarasına SMS ile kredi onayını veya olumsuz sonucu bildirecek. Onay alanlar ise başvuru şubesinden kredi teslimi hakkında işlem gerçekleştirecekler. Şuanda başvuruları yapılan bu kampanyalı kredi ise en avantajlı konut kredileri listesinde vade ve faiz oranı imkanlarının birleşimine bakıldığında ilk sırada yer alıyor. Bu kapsamda aylık 1.662 TL taksitler ile 100 bin TL kredi kullanmak mümkün hale geliyor.
Yorumlar (0)