Garanti BBVA'dan Çiftçilere Özel Hasat Dönemi Ödemeli 240 Ay Vadeli Konut Kredisi

Garanti BBVA çiftçi müşterilerine özel olanaklarla konut kredisi, mortgage sağladığını duyurdu. Bankanın sadece çiftçilere özel sunduğu bu kredinin en önemli özelliği ise ödemelerin hasat döneminde yapılması.

Garanti BBVA çiftçi müşterilerine özel olanaklarla konut kredisi, mortgage sağladığını duyurdu. Bankanın sadece çiftçilere özel sunduğu bu kredinin en önemli özelliği ise ödemelerin hasat döneminde yapılması.

Bankaların konut kredisi kampanyalarına yenileri ekleniyor. Bankalar müşterilerinin çalışma durumları, meslek kolları, maaş müşterisi olması veya kendilerine göre özel konut kredisi fırsatları sunuyorlar. Hemen hemen her bankanın sunduğu kredi kampanyalarında en çok emeklilere özel, kamu çalışanlarına özel, özel sektör çalışanlarına özel kredi fırsatları sunuluyor. 

GARANTİ BBVA’DAN ÇİFTÇİLERE ÖZEL

Bankaların sundukları bu kredi kampanyalarından en farklı olanlarından bir tanesi de Garanti BBVA’dan geldi. 

Garanti BBVA çiftçi olan müşterilerinin krediyle ev almak istemeleri durumunda çok özel bir fırsat sunduğunu duyurdu Banka tarafından ilan edilen konut kredisi, mortgage özelliklerinde çiftçilere özel ödeme yöntemleri uygulanacağı duyuruldu. 

Mortgage Özellikleri

Bankanın resmi internet sitesinde çiftçilere özel sağlanan konut kredisi, mortgage açıklamasında, “Garanti BBVA Mortgage, çiftçilerin taksitlerini hasat dönemine göre önceden belirlediği aylarda ödeyebileceği, 240 aya kadar vade fırsatıyla, özel mortgage kredisi sunuyor. Çiftçilerin ihtiyaç ve faaliyet döngülerine göre kişiye özel ödemeleri planları oluşturuluyor.” bilgisi verildi. Bu bilgiler ışığında çiftçilere sunulan özellikler şunlar;

* Bankanın kişiye özel ve güncel faiz oranlarıyla konut kredisi imkanı. 

* Diğer bankaların aksine uzun vadeli 240 ay ödeme planı. 

* Alınacak evin değerinin yüzde 80’ine kadar kredi fırsatı

* Ek teminat gösterilmesi ve banka tarafından onaylanması durumunda evin tamamı için kredi.

* Hasat dönemi planlı özel ödeme planlaması. 

BAŞVURULAR VE DETAYLI BİLGİ

Garanti BBVA’nın çiftçilere özel konut kredisi, mortgage özelliklerinden faydalanmak isteyenler veya kredi özelliklerine dair daha kapsamlı bilgi edinmek isteyenler banka şubelerini ziyaret edebilirler. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir