Güncel Kredi Oranları İle En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

Bankaların kredi faiz oranları güncellenmeye devam ederken kredi çekerek ev almak isteyen kişiler ise "en düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada" sorusuna yanıt arıyor.

Güncel Kredi Oranları İle En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

Bankaların kredi faiz oranları güncellenmeye devam ederken kredi çekerek ev almak isteyen kişiler ise "en düşük konut kredisi faiz oranı hangi bankada" sorusuna yanıt arıyor...

Aslında şu anda teknik olarak uygulanan en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 0.98 olarak görünüyor. Ancak söz konusu oran sadece bankaların anlaşmalı konut projeleri için uygulanıyor. Yani sadece bankanın belirlediği konut projesinden ev almak isteyenlere 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kullandırılıyor. Bu nedenle en düşük konut kredisi faiz oranı olarak bu oranı kabul etmek tüketiciler için mümkün görünmüyor. 120 Ay Vadeli En Uygun Konut Kredisi Veren Banka "ING Bank" Oldu"Şu anda konut kredisi çekmek isteyen kişilere en düşük konut kredisi faiz oranı olan yüzde 1.89 ile finans desteği sağlayan ING Bank aynı zamanda en uygun konut kredisi veren banka unvanını da elinde bulunduruyor. Banka 120 ay vadeli konut kredisi paketinde tüketicilere 1.89 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sunuyor ve ikinci el konut kredisi ya da belirli sıfır konut projeleri gibi kısıtlamalar yapılmaksızın tüm başvurular için bu oranı sunuyor. 

60 Ay Vadeli En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankada?Kullandığı krediyi kısa sürede ödeyerek borcunu hemen bitirmek isteyen kişiler için ise 60 ay vadeli en uygun kredi veren banka Kuveyt Türk Bankası oluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler 60 ay vadeli kredi kullanmaları durumunda bankanın hazırladığı pakette yer alan hayat sigortası, kredi kartı, fatura ödeme talimatı ve BES poliçesi yaptırmaları durumunda 1.89 faiz oranı yerin 1.83 faiz oranı ile kredi kullanabiliyor. 

İş Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası İçin Bende Varım Dedi!İş Bankası 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı İstanbul Konut ProjeleriZiraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Vatandaş İçin Hüsrana Dönüştü! SON DETAYLAR...Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı Konut Projeleri ListesiVakıfbank Konut Kredisi Faiz İndirimi Yaptı!Vakıfbank 0.98 Faizli Konut Kredisi HesaplamaZiraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı 0 98 Oldu, Kimler 0 98 Oran İle Konut Kredisi Çekebilecek?Ziraat Bankası 0 98 Anlaşmalı Konut Projeleri Hangileri, Kredi Şartları Neler?Ziraat Bankası 0.98 Faizle Anlaşmalı İnşaat Firmaları / Konut Projeleri Listesi (TÜM LİSTE)Emlak365.com Özel İçerik 


Yorumlar (0)