KONUT KREDİSİ

Halbank Gayrimenkul Satışlarına Özel Konut Kredisi Faizleri

Halkbank gayrimenkul satışları kapsamında kendisine ait olan evlerin satışları için özel bir konut kredisi sağlıyor. Bankanın hem gayrimenkul satışlarını nasıl gerçekleştirdiğini hemde kredi özelliklerini derledik.

Halkbank gayrimenkul satışları kapsamında kendisine ait olan evlerin satışları için özel bir konut kredisi sağlıyor. Bankanın hem gayrimenkul satışlarını nasıl gerçekleştirdiğini hemde kredi özelliklerini derledik.

Bankaların gayrimenkul satışları çok çeşitli alanlardan oluyor. Bankaların farklı il ve ilçelerde yer alan ev, arsa, arazi, tarla, işyeri, dükkan, ofis, konut, bahçeli ev gibi gayrimenkulleri satışa çıkarılıyor. Bu satışlara ilginin artması için bankalar ise özel kredi kampanyaları uyguluyorlar. 

HALKBANK GAYRİMENKUL SATIŞLARI

Halkbank’ta kendisine ait gayrimenkulleri satışa çıkaran bankalar arasında yer alıyor. 

Banka kendisine ait olan web sayfası üzerinden yayımladığı duyurular ile ev, arsa, arazi, tarla, işyeri, dükkan, ofis, konut ve benzerin gayrimenkulleri satacağını ilan ediyor. İhale ile düzenlenecek satışlar kapsamında bankadan piyasaya göre daha ucuz fiyatla ev almak mümkün olabiliyor. 

Gayrimenkul satışlarına dair liste günlük yenilenirken istekliler bankanın sitesinden bu ilanları takip edebilirler. Kendilerine uygun herhangi bir gayrimenkul bulan müşteriler ise başvurularını banka şubelerinden, mobil bankacılıktan yada  internet bankacılığından yapabilirler. 

KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından gerçekleştirilen bu satışlarda ayrıca müşterilere özel bir kredi olanağı sağlanıyor. 

Banka standart konut kredisinden farklı olarak kendisine ait satılık konutlardan alan müşterilerine daha özel oranlarla kredi sağlıyor. Bu kredi fırsatılarına dair şubat ayı faiz oranları da yenilendi. İşte 100.000 TL için ödeme planı. 

Halkbank müşterilerinin banka konutlarından alması durumunda en fazla 120 ay vade olanağı sağlıyor. Müşterilerin aylık gelirlerine göre bir ödeme planı oluşturan Halkbank bunun yanında yüzde 1.42 aylık faiz oranıyla konut kredisi veriyor.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir