Halkbank 3 Ay Ertelemeli Hesaplı Evim Konut Kredisi

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi ile 3 ay ertelemeli konut kredisi veriyor.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Hesaplı Evim Konut Kredisi

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi ile 3 ay ertelemeli konut kredisi veriyor. Banka tarafından sunulan faiz oranları ve ödeme planlarına dair detaylar haberimizde...

Halkbank geçtiğimiz günlerde gece yarısında yapmış olduğu bir açıklama konut kredisi faiz oranlarını artırdığını duyurmuştu. 



Emlak365.com olarak sizlere Halkbank tarafından sağlanan konut kredisi faiz oranlarının artırılmasını, ''Son Dakika! Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı Yeniden Yükseldi'' başlıklı haberimizde duyurmuştuk. 



Banka şimdide müşterilerine yüzde 2.09 faiz oranıyla 3 ay ertelemeli Hesaplı evim konut kredisi sağladığını duyurdu. 



HALKBANK'TAN 3 AY ERTELEMELİ HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ



Halkbank tarafından sunulan hesaplı evim konut kredisiyle müşterilere sağlanan olanaklar şunlar;



Halbank müşterilerine; 100.000 TL'ye kadar kredinizi 120 ay vade ve %2,09 faiz oranı ile, 100.001-500.000 TL arası kredinizi 120 ay vade ve %2,39 faiz oranı ile, 500.001 TL’nin üzerindeki ihtiyaçlarınız için ise 120 ay vade ve %2,49 faiz oranı ile sunuyor. 



Bu konuda banka tarafından yapılan açıklamada ise bu fiyat tablosunun tüm müşterileri için geçerli olduğu bildirildi. 



ÖDEME OLANAKLARI



Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgilerde ayrıca örnek ödeme tablosu da yayımlandı. Buna göre müşteriler için 100 bin TL'lik bir kredinin örnek ödeme tablosu şu şekilde olacak. 





Nasıl Faydalanılır?



Söz konusu Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisine bankanın internet sistemi üzerinden yada en yakın Halkbank Şubesinde başvurabilirsiniz. 



Emlak365.com


Yorumlar (0)