Halkbank Konut Kredisi Faizleri! Yılsonu Oranlarıyla 150 Bin TL Kredi Ödeme Planı

Halkbank konut kredisi kampanyasıyla kredi kullanacak olan vatandaşların yapacakları ödeme planını 150 bin TL konut kredisi ödeme planı üzerinden derledik.

Halkbank Konut Kredisi Faizleri! Yılsonu Oranlarıyla 150 Bin TL Kredi Ödeme Planı

Halkbank konut kredisi kampanyasıyla kredi kullanacak olan vatandaşların yapacakları ödeme planını 150 bin TL konut kredisi ödeme planı üzerinden derledik. Yılsonu faiz oranları ve örnek ödeme planı.

Halkbank konut kredisi kampanyası ile ev almak isteyen müşteriler yılsonu avantajlı fiyatlarından yararlanabilirler. Bankanın sağladığı faiz oranları, 5 farklı esnek ödeme seçeneği ve 120 ay ile 180 ay vadeli kredi ödeme imkanlarını tek tek araştırdık. İşte ev alacaklar için 2020 yılsonu avantajları kredi kullanımlarında dair tüm detaylar. HALKBANK KONUT KREDİSİHalkbank konut kredisi kullanacak olan müşterilerine çeşitli kredi paketleri sunuyor. Bunların başında özel sektörde çalışıp maaşını Halkbank bünyesinde alanlar için Özel Sektör Çalışanlarına Kredi Paketi, ikincisi memurlar ve emekliler için sunulan kredi paketleri. Banka bunların dışınad tüm müşterileri için konut kredisi imkanları sunuyor. Bankanın en çok tercih edilen konut kredisi paketi 120 ay vadeli Hesaplı Evim Konut Kredisi olurken bunun yanında 180 ay vadeli Canım Kredi Paketi de uzun vadeli ödeme planı isteyenler için seçenek oluyor. 120 ay vadeli hesaplı evim konut kredisi faiz oranı yüzde 1.67180 ay vadeli canım evim konut kredisi kampanyasında faiz oranı yüzde 1.70. 150 BİN TL KREDİ KULLANIMINDA YAPILACAK ÖDEME?Halkbank konut kredisi kampanyası ile ev alacak olan vatandaşlar aylık eşit taksit ödemeli seçeneklerin yerine 3 ayda bir ödemeli, artan veya azalan ödemeli gelir durumuna göre serbest ödemeli konut kredisi seçeneklerinden de faydalanabilirler. 

Halkbank konut kredisine dair tüm detaylar bankanın resmi sitesi yada internet bankacılığı üzerinden öğrenilebilir. Konut kredisi başvuruları ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.Emlak365.com


Yorumlar (0)