Halkbank Satılık Gayrimenkuller İçin 1.35 Faiz Oranı İle Konut Kredisi Veriyor!

Halkbank yüzde 1.

Halkbank Satılık Gayrimenkuller İçin 1.35 Faiz Oranı İle Konut Kredisi Veriyor!

Halkbank yüzde 1.35 faiz oranı ile konut kredisi vermeye başladı. Halkbank 1.35 konut kredisi kampanyası ve satılık gayrimenkuller detayları haberimizde!

Halkbank satılık gayrimenkuller için yeni bir konut kredisi kampanyası duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuru ile bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller için geçerli olmak üzere yüzde 1,35 faiz oranı ile kredi vereceğini duyurdu. Bankanın yapmış olduğu duyurunun detayları haberimizde...Halkbank Gayrimenkul Konut Kredisi Kampanyası Detayları Halkbank kendi stoklarında yer alan konutlar, işyerleri ve arsalar için yüzde 1.35 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. Halkbank satılık gayrimenkuller için geçerli olan yeni kampanya ile fabrikadan arsaya, daireden binaya kadar satışa sunulan gayrimenkuller için e ihale ve Halkbank Gayrimenkul sitesi üzerinden 7/24 satın alma imkanı sunuluyor. 

Halkbank Satılık Gayrimenkuller Nasıl Alınır?Halkbank tarafından satışa sunulan taşınmazlar internet sitesi üzerinden duyuruluyor. Halkbank Gayrimenkul Com Tr internet sitesi adresi üzerinden siteye giren kişiler satışa sunulan konut, işyeri, arsa, bina ve dükkan gibi taşınmazların tümünü görüntüleyebiliyor. Satışa sunulan taşınmazlardan almak isteyen kişiler siteye üye olduktan sonra ihale teklifi veriyor. En yüksek teklifi veren kişi taşınmazı almaya hak kazanırken taşınmazın ödemesi için kredi kullanmak istemesi durumunda ise yüzde 1.35 faiz oranı ile Halkbank Gayrimenkul Konut Satışı kredisi kullanabiliyor.Bu oran ile kredi kullanan kişilerin 120 ay vadeli 200 bin lira konut kredisi kullanmaları durumunda aylık kredi ödemeleri ise 3 bin 375 liraya denk geliyor. 

Bankaların konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve faiz oranları hakkındaki gelişmeleri yakından takip etmek, TOKİ projeleri, konut ve emlak sektöründeki gelişmelerden haberdar olmak için uygulamalarımızı takip edebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar (0)