Halkbank Sıfır Ev Almak İsteyenlere 180 Ay Vadeli 0.79 Konut Kredisi Desteği Müjdesi Verdi!

Halkbank konut kredisi kampanyaları ile yakından takip edilmeye devam edilirken sıfır ev almak isteyenlere 0.

Halkbank Sıfır Ev Almak İsteyenlere 180 Ay Vadeli 0.79 Konut Kredisi Desteği Müjdesi Verdi!

Halkbank konut kredisi kampanyaları ile yakından takip edilmeye devam edilirken sıfır ev almak isteyenlere 0.79 konut kredisi müjdesi geldi. Halkbank anlaşmalı konut projeleri ile sıfır konut almak isteyenler için düşük faizli kredi desteği sağlayacak. Halk Bankası konut kredisi kampanyası detayları haberimizde...

Emlak365.com / Sıfır ev almak isteyen kişilere Halkbank'tan düşük faizli konut kredisi müjdesi geldi. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından Kasım ayında ve Aralık ayında yapılan faiz artışları ile konut kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken ne yazık ki yaşanan bu yükseliş ev sahibi olmak isteyen kişileri mağdur etmişti. HALK BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI: ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ İLE YÜZDE 0.79 FAİZLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULACAK! Halkbank internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile ev satın almak isteyen kişilere yüzde 0.79 faiz oranı ile konut kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. Yapılan açıklamada "Gayrimenkul piyasasına verdiği desteklerle sektörün öncü bankaları arasında yer alan Bankamız, hem aktif çalışmakta olan konut üreticisi firmalarımızın hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve reel sektörümüzü desteklemek amacıyla aylık yüzde 0,79 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanı sunmaktadır. Bankamızla kampanya kapsamında anlaşma sağlanan firmaların sahip olduğu inşaatı devam etmekte olan veya tamamlanmış birinci el konutları satın alacak ve Bankamız kredi politikalarına uygun tüm gerçek kişiler kampanyadan faydalanabilmektedir" ifadelerine yer verildi. 

HALKBANK ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ HANGİ İLLERDE?180 ay vadeli yüzde 0.79 faizli konut kredisi paketi kapsamında sadece anlaşmalı konut projeleri üzerinden ev alan kişilere düşük faizli kredi desteği sunulacağı açıklandı. Bu projeler Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Adana, Antalya, Adıyaman, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Edirne, Denizli, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Rize, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak ve Yozgat olarak açıklandı. Anlaşmalı konut projeleri listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ... Listede yer alan konut projeleri için belirtilen şubeler üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. 


Yorumlar (0)