Halkbank Uygun Faizli 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplama!

Türkiye'de konut satın almanın çok ciddi maliyetlerle mümkün olmasından dolayı bankaların düzenledikleri konut kredisi kampanyaları konut alım satımında hayati bir görev üstleniyor. Peki Halkbank konut kredisi kampanyasının avantajları nelerdir?

Halkbank Uygun Faizli 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplama!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar son günlerde artan maliyetlerin konut fiyatlarına eklenmesiyle ciddi bir tutar ile karşı karşıya kalıyorlar. Bundan dolayı konut kredisi kullanmadan konut satın almak artık oldukça zor bir ticaret haline geldi. Konut kredisi kampanyaları da sürekli olarak güncellendiği için vatandaşlar kesin bir maliyet hesabını her gün ayrı olarak yapmaktalar.

KAMU BANKALARI KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI

Türkiye'de konut satın alırken başvurulan konut kredisi büyük kolaylıklar sağlıyor. Dönem dönem devlet destekli konut kredisi kampanyaları yapılsa da şu anda böyle bir kredi kampanyası bulunmuyor. Emlak ve inşaat sektörünün düşük maliyetli konut kredisi talebi olsa da henüz bu talebe kamu bankaları net bir şekilde yanıt vermediler. Bundan dolayı konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bankaların kendi kredi politikaları gereği oluşturdukları konut kredisi kampanyalarından yararlanmak zorundalar. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşların ilk tercihleri her zaman kamu bankalarından yana oluyor. Bu banklar genellikle piyasadaki en düşük faizli konut kredisini müşterilerine temin ediyorlar. Bundan dolayı da en çok tercih edilen banka oluyorlar. Halkbank'ın konut kredisi kampanyası da tam da bu sebepten ciddi bir ilgi görüyor. Uygun faiz, esnek ödeme gibi avantajları bir arada müşterilerine sunan Halkbank konut satışlarında önemli bir vazife ifa ediyor. 

120 AY VADELİ 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere 120 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Bu imkandan yararlanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,38 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Halkbank'ın konut kredisi kampanyasından yararlanıp 120 ay vadeli 100 Bin TL kredi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.710 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şekilde ödemelerini 120 ay boyunca sürdüren müşteriler vade sonunda toplam 205.224 TL ödeme yapmış oluyorlar. 

Yorumlar (0)