Halkbank'tan 2'li Konut Kredisi Paketi! İster Hesaplı Evim İster Canım Evim

Halkbank ev alacak müşterilerine farklı özelliklerde sunulan iki kredi kampanyası sunuyor. Bankanın yeni dönem kredi kampanyası kapsamında ilan edilen Hesaplı Evim Konut Kredisi ile Canım Evim Konut Kredisi kampanya detayları haberimizde.

Halkbank'tan 2'li Konut Kredisi Paketi! İster Hesaplı Evim İster Canım Evim
Halkbank müşterilerinin ev alımlarına hem konut kredisi paketleri hemde enflasyona endeksli konut kredisi gibi ek seçeneklerle aracılık ediyor. Müşterilerinin taleplerine göre değişen kredi özelliklerinde Halkbank'ın iki ayrı kredi paketi ön plana çıkıyor.

Ev almak isteyen ve kredi kullanacak olanlara Halkbank'ın sağladığı Hesaplı Evim Konut Kredisi ve Canım Evim Konut Kredisi paketler şu şekilde;

CANIM EVİM KONUT KREDİSİ

Halkbank canım evim konut kredisi kampanyasına ilişkin yapmış olduğu açıklamasında söz konusu kredinin uzun vadeli ödeme planı sunan kredi paketi olduğunu duyurdu. Halkbank canım evim konut kredisi kampanyasında müşterilerine özel indirimler sağladığını da ilan etti.

Ev alacaklar için müşterilerin talep listesinde yer alan kredi özelliklerinin sağlandığı canım konut kredisi paketinde ilan edilen genel özellikler şu şekilde;

* Canım evim konut kredisinde kişiye özel indirimler uygulanır.

* Kredi için nisan ayında açıklanan standart faiz oranı yüzde 1.48'dir.

* Müşteriler 120 ay vadeli kredi kullanabilirler ancak banka talep edilmesi durumunda farklı seçeneklerle 180 ay vadeli ödeme imkanı sağlar.

* Kullanılacak kredi için yüzde 0.5 oranında kredi tahsis, 1100 TL ekspertiz ve 224 TL ipotek tesis ücreti alınır.

Kredi Maliyet TablosuHESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ

Halkbank'ın bir diğer kredi olanağı ise hesaplı evim konut kredisi kampanyası. Banka bu kredi olanağına ilişkin açıklamasında, "Bütçenize en uygun vade ve ödeme seçenekleri sunarak, ev sahibi olmanıza imkân tanıyan kredimizdir." ifadelerini kullandı. Kredi ödeme planı ve kişiye özel faiz oranlarının uygulandığı hesaplı evim konut kredisinde müşterilere nisan ayının en düşük ödeme planlarından biri sunuluyor.

Halkbank kredi paketinden uzun vadeli konut kredisi kullanarak kendi evini almak isteyenler için sağlanacak olan özellikler şu şekilde;

* Kişiye özel avantajlı faiz oranları sunulur.

* Kredi geri ödeme süreci en uzun 120 ay, 10 yıl olarak uygulanır.

* Nisan 2021 döneminde sunulan standart konut kredisi faiz oranı aylık yüzde 1.38 seviyesindedir.

* Kredi geri ödemelerinde eşit taksitli ödeme seçeneğinin yanında ek planlar yer alır.

* Kullanılacak kredi için yüzde 0.5 oranında kredi tahsis, 1100 TL ekspertiz ve 224 TL ipotek tesis ücreti alınır.

Maliyet TablosuHalkbank tarafından sağlanan Canım Evim Konut Kredisi paketi yada Hesaplı Evim Konut Kredisi paketiyle ev almak isteyenler başvurularını şubeler üzerinden yapacaklar.
Yorumlar (0)