Halkbank'tan Farklı Esnek Ödeme Seçenekleriyle 250 Bin TL Konut Kredisi

Halkbank ev almak isteyen müşterilerine gelir durumlarına göre çok yüksek limitlerde çok uzun vadelerde kredi olanağı sunuyor.

Halkbank'tan Farklı Esnek Ödeme Seçenekleriyle 250 Bin TL Konut Kredisi

Halkbank ev almak isteyen müşterilerine gelir durumlarına göre çok yüksek limitlerde çok uzun vadelerde kredi olanağı sunuyor. Ev almak için 250 bin TL ihtiyacı olanlar için bankanın sunduğu ödeme planı ve şubat maliyet tablosu haberimizde.

Konut kredisi ile ev alımlarında ilk tercihlerden birisi olan Halkbank müşterilerine farklı kredi paketleri sunuyor. Hesaplı evim konut kredisi, canım evim konut kredisi yanında enflasyona endeksli, kentsel dönüşüme özel, vefa konut kredisi gibi olanaklar sunan banka müşterilerinin tercihlerine göre kredi fırsatı sağlıyor. HALKBANK KONUT KREDİSİHalkbank tarafından sağlanan konut kredisi paketinde müşterilere güncel faiz oranlarıyla geri ödeme planı sunuluyor. Uzun süredir çok yüksek seviyelerde olan politika faiz oranları nedeniyle Halkbank'ın konut kredisi maliyetleri de yüksek bir bantta yer alıyor. Banka müşterilerine bu dönemde sunduğu avantajlı ve esnek ödeme planları ile dikkat çekiyor. Çok farklı ödeme planları sunan Halkbank müşterilerin tercihlerini göz önünde bulunduruyor. Bankar ödemelerin nasıl yapılacağına ilişkin açıklamasında "Size özel avantajlı faiz oranları sunan konut kredimiz ile taksit ödemelerinizi ister aylık eşit taksitlerle, isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlarla yapabilirsiniz." açıklamasında bulundu. KREDİ ÖZELLİKLERİHalkbank tarafından ilan edilen Hesaplı Evim Konut Kredisi özelliklerinde ödeme seçeneklerinin dışında sunulan diğer imkanlar ise şu şekilde;Müşteriler alacakları evin ekspertiz değerine göre konut kredisi kullanabilirler. Banka müşterilerinin evlerinin ekspertiz raporunda yer alan fiyatının yüzde 80'ine kadar kredi sağlıyor. Örneğin 300 bin TL değerinde ki bir ev için 240 bin TL kredi kullanılabilir. Gelir durumu ve diğer şartların sağlanması durumunda. Bunların dışında bankanın sunduğu oranlar sıfır konutlar için yüzde 1.42 olurken ikinci el konutlar için yüzde 1.47 bandında bulunuyor. 

Halkbank'ın konut kredisi için başvurular yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır. Bankanın web sitesi ve müşterici temsilcisinden kredi olanaklarına dair detaylar öğrenilebilinir. Emlak365.com

Yorumlar (0)