Halkbank'tan Yaz Tatili Öncesinde 120.000 TL Limitli Devre Mülk Kredi Kampanyası

Halkbank yaz tatilleri için müşterilerine devre mülk kredisi sağlayacağını duyurdu. Belli bir proje için sağlanacak olan devre mülk kredisinin tüm ayrıntıları haberimizde.

Halkbank'tan Yaz Tatili Öncesinde 120.000 TL Limitli Devre Mülk Kredi Kampanyası
Halkbank bahar dönemi ile birlikte yeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Yaz tatileri için devre mülk alma hayali olanlar için sağlanan kredi kampanyasında müşterilere uygun koşullarda kredi sağlanacak. Yüksek limit ve uzun vadeli ödeme planıyla kredi detayları şöyle.

HALKBANK'TAN DEVRE MÜLK KREDİSİ

Halkbank müşterilerinin yaz tatillerinde kullanabilecekleri devre mülk alımları için kredi verecek. Ancak bu kredi kullanımı sadece belirli bir projeden alınacak devre mülkler için sağlanacak.

Bankanın resmi sitesinde yer alan açıklamada söz konusu kredi kullanımları için krediye dair şu bilgi verildi.

"Sinpaş’ın Marmaris-İçmeler’de kendisine ait 4 özel koyu bulunan yeni projesi Kızılbük Thermal Devre Mülk’teki ömür boyu tatil evlerinden devre mülk satın almak isteyen müşterilerimizin finansal ihtiyacını karşılamak amacıyla sunmuş olduğumuz kredimizdir."

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank'ın sağladığı bu devre mülk kredisinde en önemli özellik yüksek limit olanağı. Banka müşterilerine 120.000 TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor. Aylık taksitler halinde yada müşterilerin belirleyeceği şekilde geri ödenecek krediler için en uzun süre 36 ay olarak duyuruldu. Bunun yanında Nisan 2021 dönemi için devre mülk kredi faiz oranı yüzde 1.51 olarak ilan edildi.

"Bankamız Sinpaş Devre Mülk İhtiyaç Kredisi ile projeye özel olarak aylık %1,51 faiz oranı, 36 ay vade ve bütçenize uygun geri ödeme seçenekleriyle 120.000 TL'ye kadar kredi imkânı sunmaktadır."

Esnek Ödeme Seçenekleri

Halkbank Kredisi kullanarak devre mülk alacaklar olanlar farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilecekler. Halkbank müşterilerine Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, Serbest ödemeli ödeme planları sunuyor.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

120.000 TL limitli Halkbank Devre Mülk kredisi için başvuru işlemleri en yakın Halkbank Şubesi üzerinden olacak. Kredinin geçerli olduğu projeye ilişkin detaylara nasıl ulaşılacağına dair Halkbank "Marmaris Kızılbük’te yer alan devre mülk projesi ile ilgili detaylara( www. sinpaskizilbuk. com )web adresinden ulaşabilir ve her türlü soru ve sözleşme süreci ile ilgili olarak 0212 310 54 40 numarayı arayabilirsiniz." bilgisini verdi.
Yorumlar (0)