ICBC Bank Kampanyalı Yeni Evim Kredisi Kampanyası

ICBC Bank en düşük konut kredisi faiz oranı veren ilk 3 banka arasında yer alıyor.

ICBC Bank Kampanyalı Yeni Evim Kredisi Kampanyası

ICBC Bank en düşük konut kredisi faiz oranı veren ilk 3 banka arasında yer alıyor. ICBC Bank kampanyalı yeni evim konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi masrafları listemizde...

ICBC Bank Konut Kredisi faiz oranlarında 20 Kasım 2018 tarihinde aldığı karar ile indirime gitmiş ve yüzde 2 olarak uyguladığı konut kredisi oranını yüzde 1,92 olarak revize etmişti. ICBC Bank Kampanyalı Yeni Evim Kredisi ICBC Bank Kampnayalı Yeni Evim konut kredisi oranı yüzde 1,92 olarak açıklandı. Bankanın oranlarını yüzde 2 seviyesinden yüzde 1,92 seviyesine çekmesi ile 120 ay vadeli 100 bin lira kredi çeken kişilerin aylık ödemeleri 2 bin 138 liraya çekilmiş oldu. 120 ay vadeli kredi kullanan kişilerin ise bankaya yapacakların toplam konut kredisi geri ödemesi ise 256 bin 560 lira oldu. 

Bankaların 14 Aralık 2018 Tarihli Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi Bankaların Kredi Faiz Oranları Düşecek Mi, Yükselecek Mi?Bankaların Ortalama Konut Kredisi Faiz Oranları DüştüKredi Faiz Oranı Yüzde 2 Altında Olan 5 Banka Hangisi?Faizsiz Konut Kredisi "Yapı Tasarruf Sistemi Fonu" Nedir?Asgari Ücretle Çalışanlar En Fazla Ne Kadar Konut Kredisi Alabilirler?Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar (0)