ICBC Bank Yeni Evim Kredi Kampanyası Başladı!

ICBC Bank, yeni evim kredi kampanyası kapsamında ev almak isteyenlere 100 bin TL limitli konut kredisini, 1.

ICBC Bank Yeni Evim Kredi Kampanyası Başladı!
ICBC Bank, yeni evim kredi kampanyası kapsamında ev almak isteyenlere 100 bin TL limitli konut kredisini, 1.817 TL’lik ve kira seviyelerine en yakın olan aylık taksit tutarından sunacak. Kredi için hem ICBC Bank müşterileri hem de başka banka müşterileri kampanyalı koşullardan yararlanmak için başvuru yapmaya başladılar.

ICBC Yeni Evim Kredisi Ödeme Planı

ICBC Bank yeni evim kredisi, maksimum 100 bin TL değer üzerinden %1,52 faiz oranı, 12 aylık yani 10 senelik uzun vade ve 1.817 lira taksit tutarı ile verilecek. Banka şubelerinden başvurularının kabul edildiği kredi, kampanyalı şekilde sunuluyor. Normal şartlar altından %2,00 faiz oranın gündeme geldiği bu 100 bin TL limitli konut kredisi %1,52 faiz oranından veriliyor.

ICBC Yeni Evim Kredisi Başvuru Şartları

Başvuru için ise vatandaşların belirli şartları sağlaması gerekecek. ICBC bank müşterisi olan veya olmayan kişiler herhangi bir fark olmadan kampanyadan yararlanabilirler. Şartlar ise TC vatandaşı olmak, aylık gelire sahip olmak, düşük kredi notuna sahip olmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak şeklinde sıralandı.

ICBC Yeni Evim Kredisi Evrakları

Şartlara uygunluk taşıyan kişiler ise şubelerden evrak teslimi ile yeni evim konut kredisine başvuru gerçekleştirecekler. TC kimlik kartı fotokopisi, gelir belgesi veya maaş bordrosu, isme düzenlenmiş bir adet fatura, ikamet belgesi teslimi yapılması gereken evraklar olarak açıklandı.

ICBC Yeni Evin Kredisi Başvuru

ICBC Bank yeni evim kredisine başvuru yapmak isteyenler kendilerine en yakın konumda olan ICBC Bank şubesine evraklar ile ziyaret gerçekleştirecekler. Burada müşteri temsilcilerine ilgili evrakları teslim edip, temsilcinin ileteceği ‘’ICBC Bank yeni evim kampanyalı kredi başvuru formu’’ doldurulup, teslim edilecek. Adımlar ardından başvuru tamamlanırken kredi başvuru sonucu hakkında bilgi ise en geç 7 iş günü içinde müşteriye SMS bildirimi üzerinden sunuluyor.
Yorumlar (0)