ICBC Bankası Yeni Evim Kredi Kampanyası ile Yüzde 1,52 Kredi Faiz Oranı Uyguluyor!

Kampanyalı kredide bu faiz oranında yanında 100 bin TL üst limit ve 120 ay vade imkanlarını sunuyor.

ICBC Bankası Yeni Evim Kredi Kampanyası ile Yüzde 1,52 Kredi Faiz Oranı Uyguluyor!
Kampanyalı kredide bu faiz oranında yanında 100 bin TL üst limit ve 120 ay vade imkanlarını sunuyor. Kredi 100 bin TL değerinde talep edildiğinde hesaplanan aylık taksitler ise 1.817 olarak ödeme planına yansıtılıyor. Bu avantajlı seçenek için ise başvuruların şubelerden yapılacağı açıklandı.

Kredinin Özellikleri

100 bin TL değerinde %1,52 faiz oranlı 120 ay vade imkanı sunan ve aylık ödeme planı taksitleri 1.817 TL olarak hesaplanan Yeni Evim Konut Kredisi modelinden yararlanmak için belirti şartları sağlamak gerekiyor. Bu şartlarından başında ise 18 yaşını doldurmuş olmak, TC vatandaşı olmak, 1500 puanlık kredi notunun altında bir nota sahip olmamak yer alıyor. Şartları sağlayanlar ortama kira değerlerine en yakın hesaplanan aylık taksitler ile kredi kullanacaklar.

Kredi alımı için açıklanan diğer şartlar kapsamında ise kişinin yasal takibe düşmüş olan kredi veya kredi kartı borcuna sahip olmaması gerekiyor. Aylık sabit bir gelirinin olması ise son şart olarak belirlenmişti. Bu koşulları sağlayanlar ICBC şubelerinden kampanyalı konut kredisini kullanabilecekler. Kampanya ise ICBC müşteri olmayanlar için de geçerlidir.

Kredinin Başvuru Evrakları ve Başvuru Adımları

Kredinin başvurusu için talep edilen evraklar ise TC kimlik kartı fotokopisi, maaş bordrosu veya gelir belgesi, isme düzenlenmiş bir adet fatura, ikamet belgesi, alınacak evin o günkü tapunsun fotokopisi olarak belirlendi. Bu evraklar ile kişi kendisine en yakında yer aşan ICBC Bankası şubesine gidecek.

Şube müşteri temsilcilerine evrak teslimi yapıldıktan sonra ‘’ Yeni Evim Kampanyalı Konut Kredisi Başvuru Formu’’ kimlik ve iletişim bilgileri ile doldurularak, imzalanıp, teslim ediliyor. Adımlar sonunda başvuru tamamlanıyor. Banka bildirimleri ise en geç 7 iş günü içinde SMS ile yapacağını açıkladı. Onay alanlar aynı şubeden konut kredilerini teslim alacaklar. Bu kapsamda kira değerlerine yakın konumdaki taksitler ile konut kredisi kullanılacak.
Yorumlar (0)