İNG Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kasım Ortası Faiz Oranı Yıllık Maliyet Tablosu

İNG Bank tarafından yenilenen kredi faiz oranları sonrasında ev alacak olan müşterilere sunulan konut kredisi olanaklarını tek tek araştırdık.

İNG Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kasım Ortası Faiz Oranı Yıllık Maliyet Tablosu

İNG Bank tarafından yenilenen kredi faiz oranları sonrasında ev alacak olan müşterilere sunulan konut kredisi olanaklarını tek tek araştırdık. Banka müşterilerine 120 ay vadeli kredi kullanımlarında esnek ödeme seçenekleri sunarken faiz oranları ise yüzde 1.39 bandında bulunuyor.

İNG Bank yaz döneminde devlet bankalarının sunduğu kredi kampanyası sürecinde sağladığı kredilerle dikkat çekmişti. Devlet bankalarının kredi olanaklarına yakın bir seviyede kredi olanağı sunan banka ayrıca ödeme erteleme imkanları da sağlamıştı. İNG Bank o dönem kredi kampanyalarında, müşterilerinin kredi puanlarına göre faiz oranı uyguladı ve kredi notu yüksek olup güvenilir seviyede bulunanlara daha düşük faizle kredi sağladı. İNG BANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARIİNG Bank tarafından sağlanan konut kredisi olanaklarında ödeme seçenekleri ön plana çıkıyor. Banka müşterilerinin kredi kullanımlarında esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Bankanın sunduğu ödeme seçenekleri müşterilerinin aylık gelir durumlarına göre belirleniyor. Bu çerçevede müşteriler aylık eşit taksitli ödemelerin yanında farklı bir ödeme yöntemi seçebilir. Sunulan ödeme seçeneklerine ilişkin İNG Bank resmi sitesinden, "Gelirim sabit, ödemelerim ve faiz oranım da sabit kalsın, ne ödeyeceğim şimdiden belli olsun diyorsanız eşit taksitli, Ben nasıl istiyorsam, ödeme planını öyle oluşturalım” diyorsanız eşit anapara ödemeli, Taksiti giderek azalsın ya da artsın, ara dönemlerde ödeme yapayım, diyorsanız ara ödemeli kredi seçenekleri ING Konut Kredisi'nde" bilgisini verdi. 100 BİN TL İÇİN ÖDEME PLANIİNG Bank müşterilerinin kredi kullanımlarında vade farkı uygulamıyor. Bankanın 120 ay vadeli konut kredisi kullanımlarında uyguladığı faiz oranı yüzde 1.39. İlan edilen faiz oranıyla 100.000 TL konut kredisi kullanacak olan bir müşteri için oluşan ödeme planı ise şu şekilde;

Emlak365.com


Yorumlar (0)