İNG Bank'tan Konut Kredisi Hamlesi! 100 Bin TL Kredi Ödemelerinde Taksitler Düştü

İNG Bank son kredi faiz güncellemesi ile birçok bankaya göre daha düşük faiz oranlarıyla konut kredisi sağlamaya başladı.

İNG Bank'tan Konut Kredisi Hamlesi! 100 Bin TL Kredi Ödemelerinde Taksitler Düştü
İNG Bank son kredi faiz güncellemesi ile birçok bankaya göre daha düşük faiz oranlarıyla konut kredisi sağlamaya başladı. Bankanın son değişikliğinin ardından müşterilere sunulan oranlar ve 100 bin TL ödeme planı haberimizde.

İNG Bank konut kredisi kullanımlarında müşterilerine düşük faiz sağlayan bankalardan oldu. 2020 yılının kalan günlerinde ev almak isteyenler için diğer bankaların faiz oranlarına göre daha düşük faiz oranı sunan İNG Bank, bunun yanında ödeme kolaylığı da sağlıyor. İNG Bank'ın konut kredisi faiz oranı ve 100.000 TL ödeme planı şöyle;

İNG BANK KONUT KREDİSİ FAİZLERİ

Çok sayıda banka Aralık ayı itibariyle konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.50 bandının üzerinde taşıdı. Bazı özel bankalar müşterilerine sunduğu kredi faiz oranlarını ise yüzde 2.00 seviyesinin üzerine çıkardığını duyurdu. İNG Bank yaz döneminde sunulan kredi kampanyaları kapsamında müşterilerine diğer özel bankaların aksine daha düşük bir oranla kredi sağlamaya başlamıştı.

Banka kış döneminde de müşterilerine diğer bankalara oranla en düşük oranlardan birisini sağlıyor. İNG Bank'ın resmi sitesinde yer alan bilgilere göre banka Aralık ayı ortasında müşterilerine yüzde 1.34 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Bu faiz oranı çok sayıda bankanın faiz oranından daha düşük bir seviyede yer alıyor.

İNG Bank'ın konut kredisi kullanımlarında müşterilerine sunduğu diğer kredi özellikleri ise şu şekilde; Banka müşterilerinin ev almalarına aracılık etmesi durumunda geri ödemeler için 120 ay vade sağlıyor. İNG Bank'ın konut kredisi kullanım limiti alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 80'i oranında. Bu oran ile 250 bin TL'lik bir ev alacak müşteri 50 bin TL peşinat ödeyip 200 bin TL kredi kullanabilir.

Emlak365.com
Yorumlar (0)