İş Bankası 3 Ay Ertelemeli İşCep Anında İhtiyaç, 6 Ay Ödemesiz Dönemli Konut Kredisi Kampanyası Başlattı!

Kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası Ocak ayına özel yeni kampanyaları sunmaya devam ediyor.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli İşCep Anında İhtiyaç, 6 Ay Ödemesiz Dönemli Konut Kredisi Kampanyası Başlattı!

Kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası Ocak ayına özel yeni kampanyaları sunmaya devam ediyor. İş Bankası konut kredisi ve ihtiyaç kredisi paketleri ile hem düşük faiz hem de ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuldu. İşCep anında kredi ve konut kredisi kampanya detayları haberimizde...

Emlak365.com / Bankalardan kredi çekmek isteyen kişilere yönelik kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu bankalardan biri de İş Bankası oldu. 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI! Ertelemeli konut kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası 6 ay ödemesiz dönemli kredi desteği sağlıyor. İş Bankası konut kredisi faiz oranı ise kişinin hayat sigortası yaptırıp yaptırmamasına göre belirleniyor. İş Bankası hayat sigortası yaptıran müşterileri için konut kredisi faiz oranı rakamını yüzde 1.40 olarak uygularken, hayat sigortası yaptırmayan müşterileri için sigortasız konut kredisi faiz oranı rakamını ise yüzde 1.45 olarak uyguluyor. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanan ve hayat sigortalı konut kredisi kullanan kişilerin 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi paketinde 6 ayın sonunda ne yazık ki balon ödeme yapması gerekiyor. 6 ay vadeli konut kredisi çeken kişilerin birinci taksit tutarı 8 bin 446 TL olarak uygulanacak. Ertelemesiz kredi kullanmak isteyen kişiler için ise 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişiler için aylık taksit tutarı ise 1.725 TL olarak gerçekleşecek. 

İŞ BANKASI İŞCEP ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 3 ay ertelemeli kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası "yeni yılın ilk kredisi" adı vermiş olduğu İşcep Kredisi ile düşük faiz ve 3 ay erteleme imkanı sundu. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.50 olarak uygulanıyor. Kampanya kapsamında verilen destek kredisinden yararlanan ve 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı 379.84 TL olarak gerçekleşecek. 

Yorumlar (0)