İş Bankası 6 Ay Ödemesiz Dönemli Konut Kredisi Desteği! Evini Hemen Al, Ödemesine 2021 Haziran'da Öde

Ev almak isteyen kişilere İş Bankası şimdi al 6 ay sonra öde konut kredisi desteği sağlıyor.

İş Bankası 6 Ay Ödemesiz Dönemli Konut Kredisi Desteği! Evini Hemen Al, Ödemesine 2021 Haziran'da Öde
Ev almak isteyen kişilere İş Bankası şimdi al 6 ay sonra öde konut kredisi desteği sağlıyor. İş Bankası 6 ay ödemesiz dönemli konut kredisi kampanyası ve güncel faiz oranları ile ödeme koşulları haberimizde...

Emlak365.com / Ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların konut kredisi kampanyalarını yakından takip etmeye devam ederken İş Bankası ertelemeli kredi çekmek isteyen kişilere büyük fırsat sundu.

İŞ BANKASI 6 AY ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Ertelemeli konut kredisi çekmek isteyen kişilere İş Bankası tam 6 ay ödemesiz dönemli konut kredisi desteği sağlıyor.

İş Bankası 6 ay ödemesiz dönemli konut kredisi kampanyası ile evini şimdi hemen alarak oturmaya başlayanlar ilk taksit ödemesini ise 2021 yılının Haziran ayında başlayacaklar.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Düzenlenen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere yüzde 1.40 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli konut kredisi kullanma imkanı sunuldu.

İş Bankası sigortalı konut kredisi kampanyası ile sunulan kredi faiz oranı yüzde 1.40 olarak ilan edilirken hayat sigortasız konut kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak sunulan konut kredisi faiz oranı yüzde 1.45 olarak uygulanacak.

İş Bankası konut kredisi başvurusu İş Bankası internet sitesi, internet şubesi, mobil şube ve cep şube uygulamaları üzerinden yapılırken yine İş Bankası şubeleri üzerinden de kimlik belgesi ve satın alınmak istenen konutun tapusu ile de kredi başvurusu kabul edilecek.
Yorumlar (0)