İş Bankası Şimdi Al Mayıs 2021'de Öde Konut Kredisi Kampanyası İle Ev Almak İsteyenlere 6 Ay Ertelemeli Kredi Desteği!

Bankaların konut kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken İş Bankası ev sahibi olmak isteyen müşterilerine Şimdi Al Mayıs 201'de öde konut kredisi desteği sağlamaya başladı.

İş Bankası Şimdi Al Mayıs 2021'de Öde Konut Kredisi Kampanyası İle Ev Almak İsteyenlere 6 Ay Ertelemeli Kredi Desteği!

Bankaların konut kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken İş Bankası ev sahibi olmak isteyen müşterilerine Şimdi Al Mayıs 201'de öde konut kredisi desteği sağlamaya başladı. Ev sahibi olmak isteyen kişiler için İş Bankası dev bir kampanyaya imza attı ve 6 ay ertelemeli konut kredisi desteği başladı. İş Bankası 6 ay ödemesiz dönemli konut kredisi başvurusu nasıl yapılır, İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde kaç, İş Bankası konut kredisi hesaplama nereden yapılır?

Konut kredisi çekmek isteyen ancak koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma nedeni ile çekince yaşayan kişilere İş Bankası 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Sağlanan kredi desteğinden yararlanan kişiler kredi çekerek sahip olmak istedikleri evlerine hemen kavuşurken ödemelerine ise 6 ay sonra başlayacak. İŞ BANKASI 6 AY ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası ev sahibi olmak isteyen kişilere özel olarak yeni konut kredisi kampanya güncellemesi yaptı. Yapılan güncelleme ile konut kredisi faiz oranı yükseltildi ancak 6 ay ertelemeli konut kredisi paketi seçeneği aynen korundu. Hatılanacağı üzere devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Haziran ayında yeni normala geçiş dönemi kapsamında 1 sene ödemesiz dönemli konut kredisi desteği sağlamaya başlamıştı. Aynı dönemde İş Bankası tarafından da 6 ay ertelemeli konut kredisi desteği sağlanacağı duyurusu yapılmıştı. Kasım ayına özel olarak yapılan güncellemede konut kredisi faiz oranı yükseltilirken Şimdi Al Mayıs 2020'de Öde Konut Kredisi fırsatı sunuldu. İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI KASIM 2020 YÜZDE KAÇ?Ev sahibi olmak için konut kredisi çekmek isteyen kişilere İş Bankası yüzde 1.35 faiz oranı ile konut kredisi desteği vereceğini duyurdu. Ne yazık ki İş Bankası konut kredisi faiz oranı yükseltildi. Yüzde 1.35 rakamı ile konut kredisi çeken kişilerin ödeyecekleri faiz yüküde artmış oldu. 

Bankaların benzer ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyaları, ekonomik gelişmeler, emlak ve inşaat sektörü haberlerini yakından takip etmek için;İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 6 ay ertelemeli konut kredisi çekmek isteyen kişiler için aylık kredi taksit hesaplama işlemi erteleme opsiyonu nedeni ile şubeler üzerinden yapılırken, 6 ay ertelemeli 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerin 1. taksit ödemeleri ertelenen taksitlerin yansıtılması nedeni ile en az 8 bin 145 TL olarak gerçekleşiyor. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN , NASIL YAPILIR?Konut kredisi başvurusu tüm İş Bankası şubeleri üzerinden kabul edilirken İş Bankası internet sitesi ve cep şubesi üzerinden de internetten konut kredisi başvurusu yapılmasına olanak sağlanıyor. İş Bankası internetten konut kredisi başvurusu linki için TIKLAYINIZ... Bu ekranda karşınıza gelen yukarıdaki ekranda sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doğru olarak doldurup onay vermeniz durumunda İş Bankası konut kredisi başvuru sonucu telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Emlak365.com

Yorumlar (0)