İş Bankası'ndan 60 Bin TL'ye Satılık Daire! Düşük Faizli Konut Kredisiyle Birlikte

Banka gayrimenkulleri satışı kapsamında İş Bankası'ndan yeni liste geldi.

İş Bankası'ndan 60 Bin TL'ye Satılık Daire! Düşük Faizli Konut Kredisiyle Birlikte
Banka gayrimenkulleri satışı kapsamında İş Bankası'ndan yeni liste geldi. Kendisine ait olan dairelerin satışını yapacağını ilan İş Bankası ayrıca kendisine ait olan evlerden alacak olan müşterilerine düşük faizli konut kredisi sağladığını duyurdu.

İş Bankası'nın konut satışları ve İş Bankası'ndan konut alanlara sağlanan özel kredi olanakları şu şekilde;

İŞ BANKASI'NDAN YENİ LİSTE

İş Bankası resmi sitesinden ilan ettiği banka gayrimenkul satışlarına dair listeyi yeniledi. Banka satışı yapılan konutları ve yeni eklenen dairleri listeye ekledi. İş Bankası'nın konut satışlarında fiyatlar 40 bin TL ile 50 bin TL'den başlıyor. Ancak bu konut satışları natamam projelerden. Tamamlanmış konut satışları ise 60 bin TL'den başlıyor.

Tamamlanmamış Konutlar 50 Bin TL'den Satılıyor

İş Bankası'nın listesinde sadece tamamlanmış konutlar bulunmuyor. Banka ayrıca natamam yani tam anlamıyla tamamlanmamış projelerden de konut satışı yapıyor. Bu konutlar için belirlenen fiyatlar 40 bin TL ile 50 bin TL seviyesinden başlıyor.Tamamlanmış Normal Daire Satışları

İş Bankası'nın satılık konut listesi ise genellikle tamamlanmış konutlardan oluşuyor. Bu konutların çok büyük bir kısmı ise ikinci el dairelerden oluşuyor. Konut satışlarında daha yeni olup ve sıfır durumda bulunan konutlarda bulunuyor. Bu konut satış listesinde en ucuz fiyata satılan konutları ise sizlerle paylaşıyoruz.

SATIŞ LİSTESİNDE YER ALAN EN UCUZ KONUTLAR

İş Bankası'nın satış listesinde yer alan en ucuz konutlar 50 bin TL ile 60 TL'den başlıyor. 1+1 daireden 5+1 hatta 6+1 konut satışı yapan İş Bankası'nın listesinde yer alan bazı konutlar ve fiyatları şöyle;İŞ BANKASI'NDAN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

İş Bankası mülkiyeti kendisine ait olan banka gayrimenkullerinden alan müşterilerine alınan gayrimenkul cinsine göre kredi sağlıyor. İş Bankası'ndan daire alanlara ise normal konut kredisi özelliklerinde ancak daha avantajlı imkanlarla kredi kullanım olanağı sunuluyor.

İş bankası'ndan ev alacak olan İş Bankası'ndan 120 ay vadeli konut kredisi kullanabilecekler. Bunun yanında esnek ödeme ve ödeme erteleme fırsatlarından yararlanabilecekler. İş Bankası'nın kendi gayrimenkullerine uyguladığı faiz oranlarını ise müşteriler bankadan kişiye özel olarak öğrenebilecekler.

İŞ BANKASI'NDAN EV ALMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?

İş Bankası'ndan ev almak isteyenler, konutların listesini bankanın sitesinden görebilirler. Listeden kendilerine uygun bir ev bulanlar, ihale için başvuruda bulunacaklar.

İş Bankası şubelerinden yada internet bankacılığından başvuru yapacak olan vatandaşlar geçici teminat bedeli ödeyecekler. Bu bedelin ödenmesinin ardından ise ihale için teklif verilebilir. En yüksek teklifi veren kişi daha sonra banka şubesi üzerinden alım satım işlemlerini tamamlayacaklar.
Yorumlar (0)